Z czego wynika wysoka skuteczność RF monopolarnej?

SPA

Wysoka skuteczność urządzeń z radiofrekwencją polarną wynika z oddziaływania fali radiowej bezpośrednio na poziomie komórkowym. Dlaczego?

Ponieważ nie występuje zjawisko rozproszenia energii, które ma miejsce w przypadku zastosowania alternatywnych fizjoterapeutycznych urządzeń, takich jak między innymi fale multipolarne, ultradźwięki, TENS, laseroterapia.

W urządzeniach alternatywnych około 80% dostarczanej energii zatrzymuje się na płytszych warstwach skóry (do 1.5 cm), przez co głęboka regeneracja skóry jest niedostateczna.

Radiofrekwencja monopolarna to technologia, która nie idzie na kompromisy jeśli chodzi o efekty estetyczne. Dzięki najsilniejszej, monopolarnej fali radiowej daje szybkie ujędrnienie skóry, poprawę owalu, wygładzenie zmarszczek, redukcję worków i cieni pod oczami. Modeluje i wysmukla ciało, zwalcza cellulit, redukuje rozstępy, a nawet unosi pośladki i liftinguje biust. A do tego odpręża, zmniejsza napięcia mięśniowe i wprowadza w stan głębokiego relaksu.

Chcesz wiedzieć więcej o RF monopolarnej? Zobacz  jakie materiały (wideo, artykuły, e-book) przygotowaliśmy w programie “MIESIĄC Z RADIOFREKWENCJĄ MONOPOLARNĄ 

 

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej