RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA – CZEGO MOŻESZ OD NIEJ WYMAGAĆ [video]

SPA

Czy kosmetyczne zabiegi inwazyjne dają lepsze efekty niż zabiegi nieinwazyjne? Czy warto mieć w ofercie kliniki urządzenia reprezentujące obie te frakcje ? Czy za pomocą jednych i drugich jesteśmy w stanie osiągnąć te same efekty zabiegowe? Przygotowaliśmy materiał, w którym odpowiadamy na te pytania. Na przykładach konkretnych urządzeń prezentujemy też nowości technologiczne.

W naszych mediach społecznościowych poprosiliśmy Was o wytypowanie jednej inwazyjnej i jednej nieinwazyjnej technologii do szerokiego zastosowania zabiegowego (do zabiegów na twarz i na ciało).
I tak w obu tych kategoriach wyglądają wyniki Waszego głosowania

– technologia nieinwazyjna: fala radiowa

– technologia inwazyjna: mikronakłuwanie exequo z radiofrekwencją mikroigłową.

Wykorzystując wyniki Waszego typowania przygotowaliśmy materiał filmowy, w którym nie tylko przybliżamy najważniejsze atuty rf mikroigłowej (technologii inwazyjnej) i fali radiowej (technologii nieinwazyjnej), ale też skupiamy się na ich współistnieniu w ofercie kliniki i innowacjach technologicznych. Nagranie zrealizowaliśmy w warszawskim hotelu Double Tree by Hilton.

Przygotowany materiał przedstawimy w dwóch odcinkach. 

Pierwszy poświęcony jest analizie zabiegu inwazyjnego – radiofrekwencji mikroigłowej. 

Część druga to analiza fali radiowej 448 kHz i podsumowanie porównania obu technologii i propozycja dalszego rozwoju wiedzy tym razem w kierunku zabiegów łączonych w oparciu o technologię radiofrekwencji.

Oglądaj część pierwszą materiału poświęconą radiofrekwencji mikroigłowej.

 

W nagraniu technologia radiofrekwencji mikroigłowej omówiona została na przykładzie urządzenia Pinfrax RF. Więcej informacji o urządzeniu znajdziesz na stronie jego dystrybutora, firmy Artemis Beauty Equipment – TU

Część druga i zapis na bezpłatny live  „Fale radiowe w zabiegach łączonych”  – TU 

 

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej