O Beauty & Estetic Inspiration

SPA

Be Inspiration to portal i magazyn adresowany do osób profesjonalnie zajmujących się biznesem beauty i spa, jak też wszystkich zainteresowanych poszerzeniem wiedzy w tym temacie. Dostarczamy profesjonalnej wiedzy z zakresu budowy, prowadzenia i specjalizacji rynku usług beauty, spa i wellness. W każdym wydaniu czasopisma znajdą Państwo artykuły z zakresu zarządzania, organizacji, marketingu i o wielu innych istotnych aspektach prowadzenia biznesu beauty, spa i wellness. Prezentujemy nowości, trendy, produkty i rozwiązania dla profesjonalistów branży urody.

Beauty Inspiration służy usprawnieniu wymiany informacji na profesjonalnym rynku usług związanych z salonami beauty, medycyny estetycznej, szeroko rozumianym hotelarstwem i odnową biologiczną. Poprzez treści zawarte na naszym czasopiśmie i portalu przyczyniamy się do kształtowania dobrych standardów dla biznesu beauty w Polsce.

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej