7 NAJWAŻNIEJSZYCH PROCEDUR ZABIEGÓW TRYCHOLOGICZNYCH

SPA

Co daje największą gwarancję osiągnięcia jak najlepszych efektów zabiegowych w  trychologii?  Po pierwsze działanie według sprawdzonych procedur i po drugie, indywidualne podejście do każdego klienta. O ile drugiego czynnika już z samej natury nie sposób ująć w schemat, o tyle procedury jak najbardziej wymagają dokładnego usystematyzowania. Zobacz  6 najważniejszych zabiegów w trychologii “opowiedzianych” / “ujętych”  poprzez procedurę “krok po kroku” 

W poniższym nagraniu wideo Martyna Pobuta, trycholog i psycholog kliniczny z Instytytu Trychologii omawia dokładnie procedury zabiegowe dla terapii takich przypadłości jak: 

1. łysienie androgenowe typu męskiego

2. łysienie androgenowe typu żeńskiego

3. łysienie telegenowe

5. łojotokowe zapalenie skóry

6.  łuszczyca

7.  łojotok

Prezentacja każdej procedury to osobne case study konkretnego przypadku, która zawiera także zdjęcia efektów zabiegowych. Kliknij poniżej o oglądaj dokładne przepisy na to, jak osiągać wysoką efektywność w poszczególnych terapiach trychologicznych.

Materiał został przygotowany w ramach e-seminarium BE Inspiration „Trychologia na start”. Więcej materiałów z e-seminarium znajdziesz TU.

PARTNERZY E-SEMINARIUM
partner merytoryczny: Instytut Trychologii
partner biznesowy: Trichopartner

ZOBACZ  też inne E-SEMINARIA BE INSPIRATION

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej