Remodeling Face – lifting twarzy bez skalpela

SPA

Oferta zabiegowa w gabinetach w Polsce rozwija się niezwykle szybko. Każdego roku na rynku pojawiają się coraz nowocześniejsze technologie i urządzenia, przez co te zakupione nawet rok czy dwa lata wcześniej są uważane za przestarzałe lub mniej skuteczne. Inwestując w zakup nowego sprzętu, chcielibyśmy mieć gwarancję jego skuteczności przez wiele lat oraz pewność, że zakres jego działania pozwoli nam wykonywać wielokierunkowe zabiegi.

JEDNO URZĄDZENIE — WIELE MOŻLIWOŚCI

Takie warunki spełnia urządzenie zabiegowe Remodeling Face francuskiej marki Biologique Recherche. Ta unikatowa i autorska technologia oparta jest na działaniu czterech rodzajów prądów, co umożliwia wszechstronne zastosowanie w różnych rodzajach zabiegów. Remodeling Face pozwala zarówno na wymodelowanie konturów twarzy i lifting oraz jednoczesne zastosowanie elektroporacji oraz facefitness. Skuteczność i wszechstronne zastosowanie urządzenia Remodeling Face docenił amerykański New York Magazine, przyznając mu prestiżową nagrodę dla „Najlepszego niechirurgicznego liftingu twarzy”.

JAK DZIAŁA REMODELING FACE

Urządzenie pozwala na wykorzystanie różnych prądów, co skutecznie działa na problemy starzenia się skóry, takie jak utrata jędrności, wiotkość, zmarszczki, brak elastyczności, słabe nawilżenie i zmęczenie. Zastosowany prąd galwaniczny, jednokierunkowy, stały, zwiększa absorpcję składników aktywnych. Oczyszcza naskórek poprzez zmydlanie kwasów tłuszczowych zawartych w łoju. Ułatwia przy tym biodostępność składników jonizujących oraz stymuluje mikrokrążenie. Pozwala również na lepsze dotlenienie skóry, przywracając jej utracony blask. Redukuje drobne zmarszczki i linie.

Prąd średniej częstotliwości, jednokierunkowy, spolaryzowany, stymuluje mięśnie twarzy, szyi i dekoltu. To prawdziwa sesja ćwiczeń dla mięśni, których sami nie jesteśmy w stanie wzmocnić. Prąd wysokiej częstotliwości, atermiczny, impulsowy, o wysokiej częstotliwości fal radiowych, wspomaga regenerację skóry na poziomie komórkowym. Jest to najgłębiej działająca i energetyzująca faza zabiegu. Elektroporacja, prąd impulsowy o wysokiej częstotliwości, który poprawia przepuszczalność górnych warstw naskórka i pomaga przedostać się składnikom aktywnym do komórek poprzez wytworzenie wielu, czasowych kanałów na ich powierzchni. Prądy mogą być stosowane samodzielnie bądź jednocześnie. W ten sposób zawsze możemy dopasować terapię do indywidualnych potrzeb i problemów skóry pacjenta.

WYSOKA SKUTECZNOŚĆ I EFEKTY ZABIEGU

Z urządzeniem Remodeling Face, w zależności od potrzeb, uzyskujemy efekty takie jak: natychmiastowy lifting twarzy (np. podniesienie brwi i powiek, lifting tzw. chomików, odmłodzenie owalu twarzy), eksfoliacja i innowacyjne oczyszczenie skóry (szczególnie polecane przy trądziku), drenaż limfatyczny, redukujący zmęczenie i opuchnięcia, silne nawilżenie, idealne wygładzenie skóry i nadanie jej zdrowego blasku. Zabieg Remodeling Face może być wykonany jednorazowo, jako ekspresowy lifting bądź w serii jako kuracja poprawiająca kondycję mięśni i rewitalizację skóry.

BIOLOGIQUE RECHERCHE
Więcej informacji o zabiegach Biologique Recherche:
www.biologiquerecherche.com.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej