JAK WYBRAĆ DOBRE SZKOLENIE TRYCHOLOGICZNE

SPA

Oferta szkoleń z zakresu trychologii może przyprawić o zawrót z głowy. Wpisując w wyszukiwarkę  frazę “trychologia szkolenia” otrzymasz dziesiątki propozycji, w tym kilka reklam. Organizator każdego ze szkoleń przekonuje, że tylko u niego będzie najlepiej. Jak więc w gąszczu różnych propozycji wybrać szkolenie z trychologii, zarówno początkowe jak i specjalistyczne, żeby mieć jak największą gwarancję dobrego wyboru?

Dlaczego wybór odpowiedniego szkolenia jest tak istotny?  Bo to od tego zależy Twój sukces w tym biznesie trychologicznym.  Jakość szkolenia ma bezpośrednie przełożenie na poziom twojej wiedzy i umiejętności. a w rezulatacie efekty Twoich klientów. Dlatego warto (i tu już pierwsza podpowiedź od nas) uczyć się od ekspertów z bogatą praktyką szkoleniową, ale też z dużym doświadczeniem w pracy klientem. 

I właśnie takiego eksperta dotarliśmy.  O tym, jakimi kryteriami należy się kierować wybierając szkolenie trychologiczne powiedziała nam Martyna  Pobuta, trycholog, psycholog kliniczna i szkoleniowiec.

Z poniższego nagrania dowiesz się między innymi: 

– jakie szkolenia wybrać po szkoleniu podstawowym,
– na rozwiązywanie jakich problemów trychologiczne powinnam się ukierunkować? Z jakimi dolegliwościami zgłaszają się obecnie pacjenci?
– jakie są możliwe ścieżki rozwoju trychologa

POBIERZ MATERIAŁ UZUPEŁNIAJĄCY 

Artykuł “O czym warto pamiętać poszerzając ofertę o usługi trychologiczne”.

Autorka: Martyna Pobuta, trycholog, psycholog kliniczna 

Materiał został przygotowany w ramach e-seminarium BE Inspiration „Trychologia na start”. Więcej materiałów z e-seminarium znajdziesz TU.


PARTNERZY E-SEMINARIUM

partner merytoryczny: Instytut Trychologii

partner biznesowy: Trichopartner


ZOBACZ  też inne E-SEMINARIA BE INSPIRATION 

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej