KORZYŚCI Z WDROŻENIA DO SALONU USŁUG TRYCHOLOGICZNYCH

SPA

Potencjał usług trychologicznych stale rośnie i wszystko wskazuje, że przed nimi bardzo dobre perspektywy. Z jednej strony stale rośnie liczba osób ze schorzeniami owłosionej skóry głowy. Z drugiej zgodnie z trendem holistycznej opieki nad klientem, specjalizację tę coraz częściej i śmielej wprowadzają do swoich usług kosmetolodzy, dietetycy, fryzjerzy i inne zawody. 

Czy rzeczywiści usługi trychologiczne to dziś ta segment, w który warto inwestować? Czy tego typu usługa sprawdzi się w salonie/klinice beauty? A jeżeli tak, to czego wymaga jej wdrożenie.

Na te i szereg innych pytań związanych z korzyściami i realiami wdrożenia usług trychologicznych do oferty kliniki beauty odpowiada Anna Mackojć, trycholog, założycielka i właścicielka Instytutu Trychologii.

BADANIA – POLAK U TRYCHOLOGA

Pobierz wyniki badań  “Polak u trychologa” przeprowadzone przez Instytut Trychologii. Dowiesz się z nich między innymi: z jakimi problemami pacjenci najczęściej zgłaszają się do trychologa, dlaczego wybierają trychologa, czego oczekują po wizycie, itp. 

Materiał został przygotowany w ramach e-seminarium BE Inspiration “Trychologia na start”. Więcej materiałów z e-seminarium znajdziesz TU.

PARTNERZY E-SEMINARIUM
partner merytoryczny: Instytut Trychologii
partner biznesowy: Trichopartner

ZOBACZ  też inne E-SEMINARIA BE INSPIRATION 

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej