Czy masaż podciśnieniowy można stosować na skórę wiotką i naczyniową?

SPA

Czy masaż podciśnieniowy można stosować na skórę wiotką i naczyniową? Nie każde urządzenie temu sprosta. Ale istnieje jednak technologia, która pozwala na pracę na wszystkich rodzajach skóry i w każdym wieku.

Tym urządzeniem jest Icoone  i zastosowane w nim nowa rozwiązanie leczenia skóry. Jest to opatentowana technologia Roboderm. Polega ona na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory tworzące Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry bez rozciągania jej czy powodowania urazów.

Dzięki aspiracji skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na dm2 wraz z każdym pełnym ruchem głowicy. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry.

Zobacz technologię Roboderm w Icoone Laser:

Kolejne opatentowane rozwiązanie w urządzeniu Icoone to trzy rodzaje podciśnienia:

  1. Tylko poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach – wskazanie do pracy np. przy skórze naczyniowej, na świeżych bliznach, wręcz stanach zapalnych po liposukcji, po mastektomii, kiedy oddziaływanie na problem jest niezbędne niemal natychmiast po zabiegu

  1. W głowicy głównej – wskazanie do pracy na starych bliznach i w medycynie sportowej

  1. Poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie – wskazanie do pracy np. przy modelowaniu sylwetki, redukcji tkanki tłuszczowej, cellulicie (zwiększając moc rozmasujemy mocniej fałd skóry bez jej rozciągania, ponieważ mikrootwory w rolkach podtrzymują po zewnętrznych stronach fałd skóry i chronią przed rozciągnięciem.

Artykuł został przygotowany w ramach programu Miesiąc z masażem podciśnieniowym

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej