Z czym łączyć masaż podciśnieniowy?

SPA

Łączenie zabiegów to dziś metoda, która przynosi najlepsze efekty zabiegowe. Cała sztuka polega na tym, co z czym łączyć. W ramach programu „Miesiąc z masażem podciśnieniowym”  prezentujemy  z jakimi czterema zabiegami warto łączyć masaż podciśnieniowy.

Masaż podciśnieniowy + Karboksyterapia

Serię zaczyna się zabiegiem łączonym. Jako pierwszy wykonuje się masaż podciśnieniowy, a następnie  karboksyterapię. Po 2-3 dniach przerwy wykonujemy 3 zabiegi masażu podciśnieniowego w odstępach jednodniowych, tak aby po 10 dniach wykonać ponownie zabieg łączony masaż podciśnieniowy + karboksyterapia.

seria zabiegowa:  10 zabiegów masażu podciśnieniowego i 3 zabiegi karboksyterapii.

cena serii: 10 zabiegów to przedział od 2 200 zł do 3 300 zł, w zależności od długości trwania zabiegu oraz zastosowania dodatkowej stymulacji LED i laser. (cena sugerowana przez dystrybutora urządzenia Icoone)

Masaż podciśnieniowy + RF ujędrnianie

Serię rozpoczynamy zabiegiem łączonym, który powtarzamy co 7 dni. Rozpoczynamy zabiegiem masażu podciśnieniowego, a następnie wykonujemy RF. W tygodniowej przerwie wykonujemy jeden zabieg masażu podciśnieniowego.

seria zabiegowa:  10 zabiegów masażu podciśnieniowego i 5 RF.

cena serii: 10 zabiegów Icoone to przedział od 2 200 zł do 3 300 zł, w zależności od długości trwania zabiegu oraz zastosowania dodatkowej stymulacji LED i laser. (cena sugerowana przez dystrybutora urządzenia Icoone)

Masaż podciśnieniowy + RF wyszczuplanie

Serię rozpoczynamy zabiegiem łączonym, który powtarzamy co 7 dni. Rozpoczynamy zabiegiem RF, a następnie wykonujemy drenaż przy użyciu urządzenia do masażu podciśnieniowego. W tygodniowej przerwie wykonujemy jeden zabieg maasażu podciśnieniowego.

seria zabiegowa: 10 zabiegów masażu podciśnieniowego i 5 RF.

cena serii:   10 zabiegów Icoone to przedział od 2 200 zł do 3 300 zł, w zależności od długości trwania zabiegu oraz zastosowania dodatkowej stymulacji LED i laser. (cena sugerowana przez dystrybutora urządzenia Icoone)

Masaż podciśnieniowy + lipoliza podbródka

Serię zaczynamy zabiegiem łączonym, jako pierwszy masaż podciśnieniowy, a następnie wykonujemy lipolizę. Po 2-3 dniach przerwy wykonujemy masaż podciśnieniowy, który powtarzamy 2x w odstępach dwudniowych.

Seria zabiegowa to 4 zabiegi masażu podciśnieniowego i jeden zabieg lipolizy.

Materiał powstał na podstawie wskazówek szkoleniowych opracowanych dla urządzenia do masażu podciśnieniowego Icoone. 

Artykuł został przygotowany w ramach programu Miesiąc z masażem podciśnieniowym.

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej