Informacja dla prenumeratorów BE Inspiration

SPA

Drodzy prenumeratorzy BE Inspiration,

Drogie Managerki i Drodzy Managerowie,
 
Jedyne, co w życiu pewne to podatki i śmierć. Tak mawiają Amerykanie. Dodałbym do tego jeszcze powiedzenie – „jedyne, co w życiu stałe to zmiany”. A najlepsze zmiany, to te podejmowane świadomie i będące krokiem w rozwoju. I takie wprowadzamy.
Jak wiecie, od początku roku przeszliśmy wiele zmian. Od stycznia piszemy wyłącznie o biznesie. Piszemy więcej , bo tego wymaga od nas biznesowa specjalizacja. Niemal dwukrotnie zwiększyliśmy objętość czasopisma. Pozyskaliśmy do współpracy nowych uznanych specjalistów. A wszystko to robimy pod nowym, odświeżonym tytułem – Beauty & Esthetic Inspiration, które zastąpiło dotychczasowe Beauty Inspiration.
Czas na kolejną zmianę. Na kolejny krok w rozwoju naszego wydawnictwa.
W ślad za trendami rynkowymi i preferencjami w klientów stawiamy na digitalizację treści, a co za tym idzie ich większą dostępność oraz możliwość interakcji. Co to oznacza, dla Was – prenumeratorów BE Inspiration?
Dotychczasową formę regularnego dostarczania Wam wiedzy, czyli prenumeratę  czasopisma BE Inspiration zastępujemy ABONAMENTEM MANAGERSKIM.
Nie będzie już więc czasopisma, ale w zamian za to otrzymacie dużo więcej wiedzy w atrakcyjniejszej formie i w bezpośrednim, bliskim kontakcie z ekspertami.
Co dokładnie zawiera roczny ABONAMENT MANAGERSKI?
 
– 5  Kongresów on-line z wiedzą biznesową. Kongresy będą się odbywały średnio co dwa miesiące. Zajmiemy się na nim głównie tematyką budowania zyskownego biznesu beauty w realiach ryku po pandemii. Pierwszy Kongres już się odbył: https://beinspiration.pl/kongres-online/
– 24 spotkania online z wiedzą i poradami biznesowymi z zakresu prowadzenia biznesu usług beauty i medycyny estetycznej. Odbywać się będą w formie rozmów na żywo z ekspertami lub w formie webinaru prowadzonego przez specjalistę. W obu tych formach macie też możliwość zdawania pytań, a przez to na bieżąco rozwiązywania swoich problemów. W każdym miesiącu odbędą się dwa  takie spotkanie on-line.
dostęp do archiwalnych e-wydań magazynu Beauty Inspiration 2015-2019
– dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku  Manager Team BE Inspiration  – miejsca wzajemnych doświadczeń i praktycznej wiedzy wyłącznie dla managerów i właścicieli salonów beauty, klinik medycyny estetycznej i spa
Wierzymy, że nasza nowa propozycja spotka się z Waszym entuzjazmem. Oczywiście będziemy wdzięczni za wszelkie Wasze opinie i sugestie.
I na koniec ważna informacja. Jeżeli kończy Wam się prenumerata, a chcielibyście ją przedłużyć już w formie abonamentu managerskiego, to do końca czerwca można to zrobić w dotychczasowej cenie – 157 zł. Od pierwszego lipca abonament managerski dostępny będzie w cenie 490 zł.
Z życzeniami dobrego tygodnia i z wiarą, że Wasze biznesy mają się dobrze na rynku „nowej” po pandemicznej rzeczywistości mają się dobrze.
 
Mariusz Nieścior
naczelny Be Inspiration

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej