To nie laser, to IPL

SPA

IPL z angielskiego tłumaczy się jako intensywnie pulsujące źródło światła – nie jest to więc laser, choć na takie stwierdzenie bardzo łatwo natknąć się w internetowych opisach. Światło w urządzeniach IPL to nie skupiona wiązka, lecz niespójne fale świetlne o różnej długości, które działają na różne warstwy skóry. Zapewnia to szeroki zakres zabiegowy przy małej inwazyjności, a to sprawia, że sprzęt ten staje się pierwszym wyborem wielu gabinetów kosmetycznych, szukających najlepszego wyposażenia.

 

TRIOS™

iplviora265To nowej generacji urządzenie IPL oferuje kilka niespotykanych dotąd rozwiązań: najkrótszy czas trwania pulsu ze wszystkich urządzeń dostępnych na rynku, 300000 strzałów z jednego kompletu głowic, duża powierzchnia robocza (15×50 mm=7,5 cm2), regulowana  moc do 23 J/cm2, zintegrowany system chłodzenia. Urządzenie samo wybiera parametry zabiegowe adekwatne do konkretnego fototypu cery i koloru włosa. Posiada szerokie spectrum zabiegowe dzięki zróżnicowanej długości fali od 400 do 1200 nm.

producent: Viora Med

dystrybutor: Nova Group

www.novagroup.info.pl


IPL EPIL STAR

intersun265

Urządzenie typu IPL do przeprowadzania zabiegów fotoepilacji oraz fotoodmładzania twarzy i ciała. Zakres fali od 625 do 1200 nm. Tym, co wyróżnia EPIL STAR spośród innych urządzeń, jest wyjątkowy system wentylacji głowicy za pomocą wody. Dzięki temu na całej powierzchni soczewki znajduje się ta samą temperatura, a co za tym idzie, jednakowa energia oddziaływania. W tradycyjnie wykonywanych głowicach, których lampy są chłodzone powietrzem, nie jest to możliwe.

producent: Cesare Quaranta

dystrybutor: Intersun

www.intersun-spa.pl


HS320C – SHR

IPLSHR265Połączenie dwóch technologii; fal świetlnych (IPL) i fal radiowych (RF). Ponieważ własności elektryczne skóry silnie zależą od jej temperatury, prąd RF, przepływając przez skórę, wybiera drogę przez tkanki wstępnie podgrzane światłem i selektywnie je dogrzewa. Przepływ prądu RF nie zależy od ilości melaniny w skórze, dzięki czemu technologia ta może być stosowana dla wszystkich typów skór. IPL HS 320 zapewnia większe bezpieczeństwo i większą efektywność zabiegów oraz brak możliwości poparzenia skóry.

producent: S.A.M.T, Co. LTD

dystrybutor: Yasumi

www.yasumi.pl


PANESTETIC KSENON PREMIUM
Panestetic265

Urządzenie IPL do fotoepilacji i fotoodmładzania. Zastosowane filtry pozwalają na wykonywanie zabiegów zarówno na bardzo jasnej, jak i opalonej skórze. Atuty: niewielkie gabaryty urządzenia, lekka i wygodna głowica umożliwiająca wykonywanie fotoepilacji na każdym obszarze ciała, duża powierzchnia robocza lampy maksymalnie skracająca czas trwania zabiegów. Doskonałym uzupełnieniem Ksenon Premium jest znajdujące się w zestawie urządzenie Cool Maker, które umożliwia chłodzenie skóry podczas zabiegów.

producent: Panestetic

dystrybutor: Slandi Sp. z o.o.

www.panestetic.pl


MedPL 2000

lasmed265System MedPL 2000 pracuje w technologii e-light (połączeniu dwóch technologii: fal świetlnych (IPL) i fal radiowych (RF)). W urządzeniu wykorzystano najwyższej jakości podzespoły pochodzące od światowych liderów (kondensatory Mitsubishi Electric, zasilacze Martek USA). Właściwy ich dobór i zestrojenie gwarantuje stabilną moc w każdym z impulsów oraz przewidywalne i efektywne zabiegi. MedPL 2000 zapewnia większe bezpieczeństwo i większą efektywność zabiegów w porównaniu z tradycyjnymi systemami.

producent: Delta LASMED

dystrybutor: Delta LASMED

www.lasmed.pl


CELLEC

cellec265Cellec™ jest jednym z najbardziej postępowych urządzeń IPL do terapii anty-aging. Wykorzystuje technologię natrysku świetlnego, toningu komórek i terapii naczyniowej. Posiada szeroki wybór wymiennych filtrów – jak filtry z dwustronnym odcięciem fali oraz nietypowe filtry 700 nm i 800 nm, przeznaczone do usuwania owłosienia. Dzięki wbudowanemu sterownikowi temperatury, Cellec™ umożliwia bezpieczne i efektywne zabiegi leczenia trądziku, zmian naczyniowych, przebarwień, melasmy, oraz epilacji owłosienia.

producent: Jeisys

dystrybutor: Electric System & Laser Technology

www.eslt-medical.com


BELVET IPL PREMIUM

belvet265

System regulowanej emisji intensywnie pulsującego światła (IPL), sterujący energią cieplną, do zabiegów fotoepilacji i fotoodmładzania. Wykorzystuje moc światła w sposób inteligentny i selektywny, dostosowując się do wszystkich fototypów skóry, gęstości, kolorów i grubości włosów. Specjalne programy epilacji dla mężczyzn. Rozmiar emitera lampy to 7.5 cm². Żywotność – 100.000 impulsów. Filtry epilacyjne 640/690/585, do odmładzania 510/560 nm. Ekran dotykowy. System chłodzenia wodą i powietrzem.

producent: RÖS’S Estética S.L. BARCELONA (SPAIN)

dystrybutor: ELECPOL S.p. z o.o.

www.elecpol.pl


ULTRALITE

ifa265

Ulepszony system technologii IPL. Różnica między IPL a Ultralite polega na tym, że tradycyjny system nie jest w stanie wytworzyć kwadratowego impulsu, który umożliwia jednolite wytworzenie energii. W Ultralite energia ta osiąga natychmiast maksymalną i stabilną moc. Zakres długości fali od 500 do 1200 nm (6 filtrów zabiegowych) pozwala na szerokie zastosowanie w zakresie fotodepilacji, fotoodmładzania, zamykania naczyń, redukcji trądziku oraz usuwania przebarwień.

producent: GSD

dystrybutor: IFA PRO

www.ifapro.pl


SORISA NORA

NORA_SORISA265Urządzenie IPL do zabiegów fotoodmładzania, fotoepilacji i terapii trądziku. NORA zawiera gotowe, rozbudowane programy zabiegowe, posiada wbudowaną kartotekę pacjentów. Chronione patentem wymienne lampy (technologia Plug & Puls) o długiej żywotności (60.000 impulsów) gwarantują stały poziom mocy. Poziom energii dobierany jest automatycznie po wprowadzeniu przez operatora parametrów dotyczących pacjenta i rodzaju zabiegu. Technologia mikropulsów zapewnia skuteczność i całkowite bezpieczeństwo.

producent: Sorisa

dystrybutor: Slandi Sp. z o.o.

www.sorisa.pl


NEXTWAVE  IPL

Nextwave265Model linii Active, jego ergonomiczna głowica o obszarze działania 10 cmznacznie skraca czas zabiegu i oszczędza impulsy zmniejszając koszty eksploatacji.Filtry 590-1000 nm do epilacji i 620-1000 nm do fotoodmładzania oraz epilacji skóry delikatnej. Cztery reduktory ograniczające pole emisji światła pozwalają wykonać precyzyjne zabiegi na mniejszych obszarach ciała. Urządzenie wyposażone w ciekłokrystaliczny ekran z czytelnym panelem sterowania i intuicyjnym oprogramowaniem.

producent: CERRI

dystrybutor: ABACOSUN

www.abacosun.pl


Dual Laser sPTF+

dual265Najnowsza, opatentowana technologia. Łączy energię świetlną oraz cieplną w sposób pozwalający uzyskać najwyższą skuteczność. System PTF zapewnia gwarancje zabiegów nie tylko skutecznych, ale i bezbolesnych – wszystko dzięki uzyskaniu prostokątnego impulsu światła. Badania dowiodły, że Dual Laser sPTF+ daje skuteczność na poziomie 98,8%. Funkcje: Usuwanie owłosienia, usuwanie przebarwień, fotoodmładzanie, terapia naczyniowa, leczenie trądziku.

producent: GSD – Global Skin Dermatologist

dystrybutor: MIMARI

www.mimari.pl


IPL+RF HS-315

kate265Urządzenie ma dwie głowice zabiegowe: IPL + RF oraz RF MONOPOLAR. Rozmiar plamki światła: IPL+RF 12×3 5mm, sekwencja impulsów:1-6, długość impulsów: 2-20ms, czas przerwy: 5-50ms, energia IPL: 10-60 J/cm2. System chłodzenia za pomocą powietrza, wody i półprzewodników. Posiada system bezpieczeństwa przed użyciem bez filtra. Zabiegi przy użyciu IPL+RF 315 są szybkie, bezbolesne i skuteczne.

dystrybutor: Kate Beauty Professional

www.katebeauty.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej