Wszystko o zdobywaniu klienta – 7 edycja Konferencji Lider Biznesu Beauty

SPA

Dwa dni konferencyjne.  Dziesięć wykładów szkoleniowych pierwszego dnia i cztery warsztaty tematyczne dnia drugiego. Blisko 320 uczestników – managerów i właścicieli salonów beauty, klinik medycyny estetycznej i spa.  15 partnerów, firm dystrybuujących rozwiązania i produkty do salonów beauty. Tak w ujęciu statystycznym wygląda podsumowanie tegorocznej edycji konferencji.  

Liczby liczbami, ale najważniejsze jak zawsze jest tematyka. Co roku oscyluje ona wokół najbardziej istotnego dla rynku beauty aspektu rynkowego. W tym roku poświęcona była NOWYM STRATEGIOM ZDOBYWANIA KLIENTÓW. Jako tematy poszczególnych prelekcji wybraliśmy takie narzędzia, kanały i rozwiązania marketingowe, które przynoszą najlepsze efekty właśnie w branży beauty. Prelegenci mówili   głównie o tym, jak pozyskać klientów poprzez Facebooka, Instagram, współpracę z influencerami, boty w Messengerze, video marketing, niskobudżetowe działania offline czy spójną strategię marketingową. Gościem specjalnym konferencji była blogerka SuperStyler (Marta Lech-Maciejewska), która w rozmowie z naczelnym Beauty Inspiration mówiła o tym jak „od kuchni” wygląda współpraca z influencerami.

Drugi dzień konferencji to już zastosowanie nowych strategii komunikacji z klientem w praktyce, czyli warsztaty.  Po półtoragodzinnej dyskusji panelowej z prowadzącymi warsztaty uczestnicy mogli wziąć udział w dwóch z czterech warsztatów. Wszystkie warsztaty odbywały się równolegle w dwóch sesjach, przed i po lunchu.  Swoim zakresem obejmowały one takie tematy jak:

– Jak pisać angażujące posty na Instagramie – Marcin Osman

– Reklama na Facebooku krok po kroku – Mirosław Skwarek

– Boty w Messengerze – Marta Fiłoń

– Videomarketing – Sylwia Dąbrowska

Kierując się często powtarzaną w wykładach konferencyjnych  – mniej słów a więcej emocji nie będziemy się rozpisywać na temat poszczególnych wykładów konferencyjnych, czy warsztatów. O tym jak było najlepiej opowiedzą uczestnicy konferencji:

Zobacz galerię zdjęć z konferencji:
Zobacz relację wideo z Konferencji:

Tradycyjnie już pierwszego dnia konferencji  wieczorem odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Inspiracje Roku 2019 Beauty Inspiration

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i partnerom konferencji.

Wszystkich zapraszamy już na kolejną konferencję za rok – 25-26 maja w Warszawie. Dołącz do wydarzenia, aby nie przegapić najlepszych cen!

Dziękujemy!

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej