Kalina Ben Sira Managerem Roku 2016

SPA

Kalina Ben Sira, założycielka i prezes sieci klinik La Perla, otrzymała prestiżowy tytuł Manager Roku 2016 Beauty Inspiration. Nagroda ta przyznana została przez redakcję Beauty Inspiration w uznaniu szczególnych osiągnięć w zarządzaniu siecią obiektów beauty i spa, jak też jako wyróżnienie i wskazanie inspiracji dla innych managerów.

Tytuł Manager Roku Beauty Inspiration to nowa inicjatywa wydawnictwa Beauty Inspiration. Nagroda przyznawana jest osobom zarządzającym obiektami beauty i spa za ich szczególne osiągnięcia – modelowe prowadzenie biznesu i budowanie marki obiektu, którym zarządzają. Wybierając laureata, Redakcja sprawdza przede wszystkim, czy dany manager:

– jest skuteczny w zarządzaniu firmą i czy przełożyło się to na jej szybki wzrost i rozwój w roku 2015 i pierwszej połowie 2016;

– jest ceniony przez swój zespół oraz środowisko biznesowe;

– działa w pełni etycznie, przestrzegając zasad prawnych i reguł zdrowej konkurencji;

– jest także wrażliwy na potrzeby rynku branżowego, czy prowadzi działalność wspierającą jego rozwój, np. poprzez edukację itp.

– Nie bez znaczenia jest też opinia rynku o usługach świadczonych w obiektach zarządzanych przez managera, którą staramy się badać poprzez nasze szerokie kontakty branżowe i bezpośrednio u klientów. – podkreśla Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Beauty Inspiration.

Kalina Ben Sira odebrała nagrodę MANAGER ROKU 2016 z rąk Mariusza Nieściora, redaktora naczelnego Beauty Inspiration podczas konferencji „Zyskowny biznes beauty i spa” (30.05.2016). Pani Kalinie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Zobacz film z wręczenia nagrody:

Manager Roku to kolejna inicjatywa, którą Beauty Inspiration realizuje swoją misję profesjonalizacji rynku usług beauty i spa i dostarczania wiedzy i rozwiązań dla kadry zarządzającej obiektami beauty i spa. Inne przedsięwzięcia to konkurs na najlepsze produktu dedykowane do obiektów beauty i spa (Inspiracje Roku 2016) i najlepsze obiekty beauty i spa (Inspirujące Spa).

SYLWETYKA MANAGERA ROKU 2016 BEAUTY INSPIRATION

ben siraKalina Ben Sira

Założycielka i prezes Kliniki La Perla. Od kilkunastu lat z pasją realizuje misję pomocy wszystkim tym, którzy pragną zachwycać urodą i klasą, niezależnie od wieku. Z wykształcenia – humanistka. W 1998 r. ukończyła historię sztuki na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Absolwentka licznych kursów międzynarodowych, podyplomowych studiów na kierunku zarządzanie wellness i spa, a także szkół kosmetycznych. Stworzyła sieć klinik, które wiodą prym w kosmetyce, medycynie estetycznej i hi-tech. Są one gwarancją tego, co najnowocześniejsze i najbardziej ekskluzywne. Z pasją i zaangażowaniem szuka najlepszych rozwiązań na całym świecie, które przenosi na rynek polski.

Kalina Ben Sira była finalistką drugiej edycji konkursu organizowanego przez Radio PiN i BRE Bank „Sukces Pisany Szminką Bizneswoman Roku 2009” oraz laureatką nagrody „Kobieta z pasją… która potrafi” przyznanej przez Europejską Unię Kobiet. W 2012 r. jako jedna ze 100 kobiet z całej Polski została Ambasadorem Przedsiębiorczości Kobiet Polskiej Sieci Współpracy Ambasadorów Przedsiębiorczości Kobiet. Otrzymała Manager Award za stworzenie marki La Perla i zarządzanie siecią ekskluzywnych klinik.

Działalność biznesowa

Założona przez Kalinę Ben Sira Klinika La Perla to cała sieć ośmiu nowoczesnych klinik urody i salonów spa w prestiżowych lokalizacjach w Warszawie, Zakopanem, Krakowie, Józefowie i Bolesławcu. Jeszcze w tym roku planowane jest otwarcie kilku kolejnych w różnych miastach Polski, m.in. we Wrocławiu.

W 2001 r. Kalina Ben Sira otworzyła pierwszą z klinik La Perla – Klinikę „Wilcza” (ul. Wilcza 22 a, Warszawa). Była to pierwsza w Polsce klinika hi-tech, w której zabiegi wykonywano pod opieką lekarzy chirurgii plastycznej. Od tamtej pory La Perla utrzymuje pozycję lidera branży beauty dzięki nieustannemu procesowi doskonalenia pracowników oraz modernizacji obiektów.

W 2008 r. rozpoczęła swoją działalność Klinika La Perla „Panorama” (ul. Witosa 31 lok. 103, I piętro). Początkowo nosiła nazwę „Złote Nici”, gdyż to właśnie tam wykonywaliśmy pierwsze w Polsce zabiegi implantacji złotych nici.

W kwietniu 2008 r. rozpoczęła pracę nowa, trzecia już placówka – Klinika Chirurgii Plastycznej La Perla „Łowicka” (ul. Łowicka 21b/1, Warszawa). Jako jedyna w Polsce oferuje ona swoim klientom pełną gamę usług – od nieinwazyjnej kosmetologii, przez medycynę estetyczną, po chirurgię plastyczną.

Na początku 2012 r. pierwsi klienci przekroczyli progi SPA La Perla w Zakopanem. Spa znajduje się w malowniczej tatrzańskiej okolicy, w luksusowym hotelu Nosalowy Dwór. Nasi pracownicy pracują tylko na topowych markach kosmetycznych oraz kosmetykach zawierających aktywne składniki. W październiku 2012 La Perla otworzyła swoje kolejne spa – w hotelu Holiday Inn Józefów, w 2013 r. – w hotelu Hilton w centrum Warszawy, a ostatnio luksusową placówkę w Holiday Inn w Krakowie.

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej