BEAUTY INSPIRATION ZMIENIA SIĘ W BE INSPIRATION

SPA

Koniec jednego zazwyczaj oznacza początek czegoś nowego. Tak więc kończymy działalność pod szyldem BEAUTY INSPIRATION i obieramy kurs na rzeczywistość, która od początku najbardziej nas interesowała. Rzeczywistość, w której czujemy się jak ryba w wodzie i dzięki, której zbudowaliśmy swój rynkowy znak rozpoznawczy. Tak, od tego roku zajmujemy się wyłącznie biznesową rzeczywistością prowadzenia salonów beauty, klinik medycyny estetycznej i spa.

Co to oznacza?  We wszystkich aspektach naszej działalności (w czasopiśmie, na portalu, na konferencji Lider Biznesu Beauty, na szkoleniach i w produktach szkoleniowych) znajdziecie treści wyłącznie dla managerów i zarządzających klinikami medycyny estetycznej, salonami beauty i spa. Skupimy się między innymi na takich aspektach prowadzenia biznesu jak – zarządzenie, rentowność, marketing, sprzedaż i obsługa klienta, social media, case study, regulacje prawne, nowości, trendy rynkowe i  inne.  A wszystko to pod nową nazwą:

 

BE INSPIRATION

Najbliższe wydanie magazynu BE Inspiration w nowej odsłonie ukaże się z końcem marca. Prócz treści o charakterze biznesowego poradnika, wprowadziliśmy też kilka innych udoskonaleń:

–  nowy format 200 x 250 mm – bardziej poręczne wymiary nadające wydawnictwu charaktery publikacji książkowej

– większa objętość –  nowy magazyn to aż 144 strony treści biznesowych

– jeszcze bardziej wyspecjalizowana wiedza – dla managerów i zarządzających obiektami beauty, spa i medycyny estetycznej, niedostępna nigdzie indziej

najlepsi autorzy – eksperci-praktycy branżowego rynku

nowa makieta – nowoczesny i designerski układ graficzny magazynu

Już dziś mamy dla Was próbkę tego, jak będzie wyglądał nasz magazyn w nowej odsłonie. Możesz pobrać dwa artykuły z nowego wydania i spis treści, żebyś wiedziała, czego się spodziewać po pierwszym wydaniu.

Przejdź do Facebooka, skomentuj post i otrzymasz próbkę

POBIERAM PRÓBKĘ

Niemalże dwukrotnie zwiększyliśmy liczbę treści i objętość  magazynu. Pozyskaliśmy do współpracy najlepszych ekspertów-praktyków naszego rynku. Oferujemy wyspecjalizowaną wiedzę dla managerów i zarządzających obiektami beauty, spa i medycyny estetycznej, wiedzę której nie znajdziecie nigdzie indziej. Tak naprawdę co dwa miesiące otrzymacie od nas „wydawnictwo – książkę” z wiedzą wprost do zastosowania w Waszych biznesach. Dlatego też magazyn BE Inspiration będzie dostępny w nowej cenie.

cena jednego wydania  – 39 PLN brutto

roczna prenumerata (5 wydań)  – 157 PLN brutto  

 Uwaga do prenumeratorów Beauty Inspiration

– jeżeli masz prenumeratę BEAUTY INSPIRATION, to bez żadnych dopłat będziesz otrzymywał BE Inspiration do końca umowy

Wierzymy, że BE Inspiration to znaczący krok nie tylko dla nas, ale przede wszystkim duża pomoc w rozwoju Waszych biznesów. W końcu wszystko co robimy, robimy dla Was drodzy Managerowie.

Pożytecznej lektury

zespół BE Inspiration

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej