Zyskowny biznes beauty i spa

SPA

30 i 31 maja w warszawskim hotelu Airport Okęcie blisko 300 managerów oraz właścicieli obiektów beauty i spa z całej Polski wzięło udział w IV edycji prestiżowej konferencji Klubu Biznesu Beauty Inspiration pod hasłem „Zyskowny biznes beauty i spa”.

Pierwszego dnia konferencji skupiono się na 10 elementach zyskowności salonu beauty i spa. Wśród prelegentów znaleźli się m.in. Kalina Ben Sira prezes sieci klinik La Perla, Paweł Tkaczyk specjalista budowy silnych marek, Anna Urbańska neurocoach oraz Marta Fiłoń trener biznesu spa&beauty.

Uczestnicy odebrali dużą dawkę nowej wiedzy, pozytywnej energii do działania, a także pozyskali nowe kontakty. W przerwach między wykładami zapoznali się z najnowszymi rozwiązaniami oferowanymi przez partnerów konferencji, firmy: Alfaparf, Babor, Dermika oraz Phyris.

Zobacz galerię zdjęć z pierwszego dnia konferencji:

Dzień zakończyła uroczysta gala wręczenia nagród w konkursie Inspiracje Roku 2016 na najlepsze produkty dla branży beauty i spa. Ideą konkursu jest coroczne wyróżnianie oraz wskazanie inwestorom i managerom sprawdzonych produktów i urządzeń dedykowanych do obiektów beauty i spa. Po oficjalnej części uczestnicy zasiedli do uroczystej kolacji, którą uświetnił występ Magdaleny Hamer.

Zobacz galerię zdjęć z gali:

Drugiego dnia 82 managerów i właścicieli obiektów beauty spotkało się na zamkniętej dyskusji, której tematem było 5 elementów zyskowności. Moderatorem dyskusji był Mariusz Nieścior, redaktor naczelny Beauty Inspiration, pomysłodawca i twórca idei konferencji Klubu Biznesu Beauty Inspiration. O rozpoczęcie każdego z paneli dyskusyjnych poprosiliśmy uznanych managerów: Justynę Gwiazdę-Wapińską, Kalinę Ben Sira, Roberta Stępińskiego, Beatę Adamczyk oraz Agatę Wendzonkę, którzy podzielili się ze słuchaczami swoją receptą na sukces.

Zobacz galerię zdjęć z drugiego dnia konferencji:

Już dziś zapraszamy Państwa na kolejną edycję Konferencji Klubu Biznesu Beauty Inspiration.

PARTNERZY KONFERENCJI:

IMG_2997

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej