ZMARSZCZKI SUCHE? POZBĄDŹ SIĘ ICH!

SPA

meder825Istnieją takie zmarszczki, za które odpowiedzialny jest brak wody w skórze. Są to ZMARSZCZKI SUCHE. Najbardziej narażone na ich obecność obszary to okolice oczu oraz środkowe i boczne partie policzków. Z pomocą zabiegu HYDRA-FILL od MEDER BEAUTY takie zmarszczki znikną szybko i bezboleśnie, a twarz zostanie odmłodzona.

Zabieg HYDRA-FILL rewitalizuje skórę, poprawia elastyczność, wygładza zmarszczki suche i intensywnie nawadnia skórę spragnioną wody. Jedną z tajemnic skuteczności zabiegu jest zastosowanie kwasu hialuronowego w 3 różnych postaciach oraz nowatorskiej technologii transportu, dzięki której kwas uwalniany jest dopiero w głębokich warstwach a nie na powierzchni naskórka.

Dermokosmetyki medyczne MEDER BEAUTY to owoc wielu lat współpracy dr Tiiny Orasmae-Meder, lekarza dermatologii cieszącego się międzynarodowym uznaniem. Profesjonalne zabiegi dermokosmetyczne MEDER BEAUTY przebiegają zgodnie z unikalnym, 6-etapowym programem dermatologicznym, aby zapewnić skórze nie tylko działanie pielęgnacyjne, ale również lecznicze.

Jak działa zabieg HYDRA-FILL? Złuszcza i wygładza pogrubiałą od słońca warstwę rogową naskórka. Uspokaja i reguluje pracę gruczołów łojowych, które broniąc się, produkują większe ilości sebum. Napełnia skórę koktajlem dobroczynnych antyoksydantów, aby ochronić przed wpływem czynników oksydacyjnych i zwiększyć odporność skóry na szkodliwe czynniki środowiskowe. Dostarcza odpowiednią ilość wody i zatrzymuje ją w tkankach. Wygładza zmarszczki suche, powstałe na skutek przesuszenia i odwodnienia.

meder2825

W zabiegu HYDRA-FILL stosowane są dwa specjalne masaże. Pierwszy z elementami drenażu limfatycznego twarzy, szyi i dekoltu pobudza mikrokrążenie i przyspiesza przepływu limfy przez tkanki oraz usuwa nagromadzone toksyny. Drugi to masaż wygładzający zmarszczki suche w okolicy oczu, ust oraz środkowych i bocznych partiach policzków.

Dla kogo? Dla skóry odwodnionej i spragnionej wody, z objawami xeriosis/xerodermy, po intensywnym opalaniu, przed zabiegami chirurgii plastycznej, po zabiegach inwazyjnych (m.in. z zastosowaniem lasera CO2, fal radiowych, IPL, mezoterapii igłowej i mikroigłowej, światła LED, wypełniaczy na bazie kwasu hialuronowego), dla skóry wrażliwej.

Jakie odczucia towarzyszą zabiegowi? Zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga rekonwalescencji. Po jego zakończeniu można wrócić do codziennej aktywności.

Jak długo trwa zabieg? Czas trwania zabiegu wynosi ok. 1,5 godziny.

Jak postępować po zabiegu? Efekty zabiegu można intensyfikować, stosując produkty do pielęgnacji domowej zalecone przez kosmetologa lub lekarza.

meder150

MEDER BEAUTY POLSKA                                       

www.mederbeauty.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej