URZĄDZENIE XYZ

SPA

urządzenie wykorzystujące technologię HIFEM w celu rozbudowy i rzeźbienia mięśni, redukcji tkanki tłuszczowej oraz podniesienia pośladków. Technologia HIFEM (High- Intensity Focused Electromagnetic Technology) to  zaawansowana technologia elektromagnetyczna o wysokiej intensywności. Wywołuje ona selektywnie supramaksymalne skurcze mięśni. Zabieg z użyciem technologii HIFEM poprawia strukturę mięśni poprzez wykonywanie ok. 20 tysięcy skurczy w trakcie jednego treningu. Intensywność skurczów wywołanych przy pomocy urządzenia Beauty Slim jest wyższa niż intensywność skurczów w trakcie treningu.

Ekstremalny skurcz mięśni 100% w technologii HIFEM wywołuje rozkład dużej ilości tłuszczu. Kwasy tłuszczowe są rozkładane z trójglicerydów i gromadzone w komórkach tłuszczowych. Stężenia kwasów tłuszczowych stają się zbyt wysokie, co powoduje apoptozę komórek tłuszczowych, które są następnie wydalane w trakcie normalnego procesu metabolicznego w ciągu kilku tygodni. Oznacza to, urządzenie Slim Beauty może jednocześnie wzmacniać i zwiększać masę mięśniową, a także redukować tkankę tłuszczową.

Beauty Slim nowoczesne urządzenie do budowy tkanki mięśniowej. Urządzenie wyposażone jest w dwie głowice zabiegowe, które mocuje się za pomocą specjalnych pasów w określonym obszarze na ciele klienta. Zabieg z zastosowaniem urządzenia Beauty Slim trwa 30 minut i nie wymaga ciągłej obsługi przez kosmetologa/lekarza.

OBEJRZYJ FILM 

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej