MEGA E-BOOK 365 stron o kosmetologii i medycynie estetycznej

SPA

Takiej propozycji dla Ciebie jeszcze nie mieliśmy. I to zupełnie za darmo. Gotowa?
To MEGA E-BOOK KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA W PRAKTYCE.

 

MEGA E-BOOK KOSMETOLOGIA I MEDYCYNA ESTETYCZNA W PRAKTYCE to kompilacja 62 artykułów o profesjonalnych zabiegach, technologiach i rozwiązaniach w kosmetologii i medycynie estetycznej, które publikowaliśmy w ostatnich trzech latach na łamach naszego czasopisma.

Myślisz może, że tak ogromnej wiedzy nie rozdaje się za darmo, więc pewnie ten e-book to zbiór tekstów reklamowych różnych firm. Otóż żadnych takich tu nie znajdziesz. E-BOOK zawiera wyłącznie głęboko merytoryczne i profesjonalne artykuły przygotowane przez dziennikarzy i współpracujących z nami ekspertów – kosmetologów, lekarzy i specjalistów w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

Tak więc jeżeli tylko zależy Ci na stałym rozwoju i podnoszeniu swoich kompetencji jako ekspert w swoim zawodzie, to lepszej oferty nie znajdziesz. 

 

KLIKAJ PONIŻEJ I POBIERAJ 

 

 

Pobierz MEGA E-BOOKa, a w najbliższych tygodniach prześlemy Ci więcej wiedzy i materiałów o technologiach i biznesowych porad dla managerów. Oto kilka najbliższych tematów: 

 

– Czy ekskluzywna produkty w ofercie Twojego salonu to gwarancja sukcesu?

– Jak zaplanować strategię cenową salonu/kliniki

– Jak zaplanować drogę klienta w salonie, aby pozostałe na stałe

– Wszystko o  urządzeniach z technologią HIFEM

– zestawienie dostępnych w naszym kraju urządzeń z technologią HIFEM


Nie chcesz pobierać MEGA EBOOKa w ciemno, bo nie wiesz czy zgromadzona tam wiedza będzie dla Ciebie użyteczna? Całkowicie Cię rozumiemy.  Podjęcie decyzji z pewnością ułatwi Ci lektura spisu treści ebooka.

  

SPIS TREŚCI MEGA EBOOKA >> 

 

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej