SZKOŁA BIZNESU Adama Grzesika dla właścicieli salonów beauty

SPA

W sieci możesz dziś przeczytać różne pomysły salonów na najbliższe dwa tygodnie. Najczęstsze to  oczywiście zamknięcie salonu zgodnie z rozporządzeniem rządu. Ale pojawiają się też takie jak: działanie jako placówka szkoleniowa (po dopisaniu odpowiedniego PKD) czy działanie jako punkt testowania urządzeń i zabiegów (po wprowadzeniu odpowiedniego regulaminu).  Jednak niezależnie, którą drogę wybierzesz, podejrzewamy, że będziesz mieć znacznie więcej czasu niż dotychczas. 

 

Dlatego przygotowaliśmy już swoją listę zadań na najbliższe dwa tygodnie. Będziemy podsyłać Ci propozycję pożytecznego jego zagospodarowania. 

A naszym i nie tylko naszych zdaniem, najlepszą opcją wykorzystania czasu jest inwestycja w rozwój i wiedzę. Tak na marginesie, to też jedyne, czego nie zabierze Ci  żadna władza.  

Spodziewaj się więc materiałów edukacyjnych, szkoleniowych, artykułów, liveów, itp oraz rekomendacji, gdzie możesz dobrze w siebie zainwestować. Więcej o tym już w poniedziałek. 

 

A już dziś ZACZYNAMY OD REKOMENDACJI. 

Tę szkołę skończyło już wielu właścicieli salonów.  Z wieloma z nich współpracujemy i widzimy jak świetnie się rozwinęli. Kilkoro absolwentów widzieliście też na naszych łamach czy materiałach live, w których to oni udzielają już biznesowych porad. Co ich łączy – wszyscy ukończyli program szkoleniowy Szkoła Biznesu Adama Grzesika. 

Z Adamem współpracujemy od kilku lat, więc jeśli nas obserwujesz , to nie potrzebujemy Ci go przedstawiać. Jednak, żeby  dopełnić formalności – Adam Grzesik, ekspert do spraw budżetu i finansów, właściciel salonu beauty Piękne Ciało w Opolu, przedsiębiorcę, który pomaga innym przedsiębiorcom prowadzić zyskowne firmy. 

Za kilka dni Adam zaczyna swój kultowy już program szkoleniowy. Tym razem ze względu na obostrzenia będzie to okazyjna, hybrydowa wersja Szkoły Biznesu. 

Oto jej program: 

– 3 dni warsztatów prowadzonych na żywo przez internet 29-31.03

–  3 dni warsztatów stacjonarnych 16-18.06.2021

–  12h nagrań on-line do samodzielnej pracy 

–  Skrypt i drukowany program 90-dni ukierunkowania na zyski w biznesie

 

Co da Ci Szkoła Biznesu?

–  Niezbędne kompetencje planowania i porządkowania firmy tak, aby była spójna i atrakcyjna dla Twoich nowych i obecnych klientów!

–  Pomysły na wyróżnienie się na konkurencyjnym rynku

–  Kompletną strategię pozyskiwania i utrzymywania klientów

–  Udoskonalisz strony internetowe i kanały społecznościowe

–  Zaplanujesz całą drogę klienta wraz z „momentami prawdy”

–  Opracujesz procedury, zasady wynagrodzeń i elementy budżetu


Tak więc Szkoła Biznesu Adama Grzesika to nasza pierwsza rekomendacja dobrej inwestycji w Twój biznes: 

Kliknij w poniższy link, żeby zobaczyć więcej szczegółów (koniecznie zerknij na opinie uczestników)


TU ZNAJDZIESZ WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW >>>

UWAGA:Jeżeli zdecydujesz się na udział w SZKOLE BIZNESU , to koniecznie napisz w komentarzu do zamówienia, że jesteś z polecania BE Inspiration, a otrzymasz budżet dla salonu kosmetycznego on-line w prezencie! Wartość 670 pln!.

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej