Suplementy diety, czyli jak zarabiać kiedy salon jest zamknięty

SPA

Czas epidemii  i zamkniętych salonów wymaga nowych rozwiązań. Takich, które pozwolą nie tylko „zdalnie” zadbać o klienta, ale wygenerować dodatkowe przychody. Niemalże powszechnym rozwiązaniem stosowanym w tych trudnych czasach izolacji stały się konsultacje on-line i sprzedaż kosmetyków. A co jeżeli do tych rozwiązań dołączyć jeszcze suplementy diety?

Nie wszystkie segmenty rynku tracą na epidemii. Branżą, która w tym czasie odnotowuje znaczne wzrosty sprzedaży są suplementy diety. Powód jest prosty – to produkty, które przede wszystkim mają służyć poprawie zdrowia i samopoczucia, a co szczególnie istotne w obecnych czasach podniesieniu odporności. Suplementy diety w swoim kompleksowym działaniu obejmują też poprawę kondycji skóry, co daje szerokie możliwości wykorzystania ich w salonach beauty i klinikach medycyny estetycznej.

O tym, jak salony a także ich klienci mogą  skorzystać na wprowadzeniu do oferty suplementacji rozmawialiśmy  z ekspertami Grażyną Kawką, diet coachem i partnerem firmy Tiens i Albertem Liśkiewiczem, dyrektorem generalnym Tiens Polska.

Tę rozmowę możesz obejrzeć tu>>>

Preparat Beauty Duo

Preparat w nowatorskiej formule DuoCap™ – kapsułka w kapsułce – uwalnia cenne składniki w takim tempie i miejscu, gdzie to potrzebne. Zawiera olej z wiesiołka z kwasem omega 6 oraz kwasem GLA, który reguluje gospodarkę hormonalną i kontroluje stany zapalne.

Odżywia i chroni komórki dzięki wyciągowi z alg chlorelli i zielonej herbaty.

Zaspokaja dobowe zapotrzebowanie na cynk, wpływa na kondycję skóry, włosów i paznokci.

Kateiny w zielonej herbacie, witamina C, witamina E, cynk oraz miedź chronią komórki przed stresem oksydacyjnym, opóźniając procesy starzenia organizmu.

 
 

Ekstrakt z Daktyli Chińskich (DA ZAO).

Preparat  jest skoncentrowanym wyciągiem z owoców głożyny z cennej odmiany Golden Silk. W 100% czysty ekstrakt bez żadnych dodatków (konserwantów, barwników, itd.). Silny antyoksydant. Charakteryzuje się wysoką zawartością:

– witamin (m.in. A, C, z grupy B),

– makro- i mikroelementow (m.in. wysoko przyswajalne żelazo, wapń, fosfor, mangan, miedź, magnez),

– 24 aminokwasów,

– saponin oraz cAMP (cykliczny adenozynomonofosforan)

Jest najsilniejszym naturalnym preparatem krwiotwórczym, nieocenionym dla kobiet w każdym wieku. Wspomaga funkcje wątroby, serca i układu nerwowego. Ma działanie oczyszczające i odżywcze dla krwi, komórek mózgowych. Wpływa energetyzująco, dotleniająco i odmładzająco na skórę. Profilaktycznie wspiera system immunologiczny organizmu.

 

Mini-Ozonator Tiens

Urządzenie nowoczesne, małe, przenośne i proste w obsłudze. Wykorzystuje unikalne właściwości ozonu i usuwa bakterie, wirusy i takie patogeny jak grzyby. Stosowany w gabinecie, biurze czy domu zapewnia czyste i świeże powietrze bez bakterii i wirusów. Można go również stosować w samochodach albo małych zamkniętych przestrzeniach takich, jak lodówka, gdzie przedłuży świeżość żywności lub szafka na buty, szafa na ubrania, toaleta, gdzie wyeliminuje nieprzyjemne zapachy zarówno organiczne, jak i nieorganiczne.

Jest bezobsługowym, bardzo ekonomicznym urządzeniem, z wydajnym akumulatorem,  wystarczy go ładować raz w miesiącu.

Kilka faktów o firmie TIENS

organizacja o zasięgu światowym zajmująca się ochroną i profilaktyką zdrowia zgodnie z misją  ZDROWIE DLA WSZYSTKICH,

światowa marka zakorzeniona w oriencie należąca do świata, promująca holistyczne podejście do zdrowia i medycynę naturalną

esencja marki: Jeden Świat, Jedna Rodzina

misja: Dostarczanie Klientom na całym świecie wysokiej jakości produktów i możliwości edukacji, aby przyczyniać się do poprawy jakości ich życia oraz tworzyć harmonijne społeczeństwo.

wartości: Innowacja, Odpowiedzialność, Współpraca w oparciu o bezpieczne, wysokiej jakości produkty oraz możliwości rozwoju biznesu.

założona w 1995, w tym roku świętuje swoje 25 lecie, w Polsce od 16 lat

w 1997 weszła na rynki międzynarodowe, teraz obecna w 190 krajach

działalność obejmuje produkcję i dystrybucję suplementów i urządzeń wellness, badania we własnym laboratorium badawczym, działalność edukacyjną – uniwersytet , a poprzez sieć partnerów szerzenie szeroko pojętej wiedzy o profilaktyce zdrowia i urody w oparciu o naturę

spełnia międzynarodowe standardy jakości UE, Japonii, USA i uzyskała certyfikaty jakości, m.in.: HACCP i GMP – całościowy system zarządzania bezpieczeństwem żywności; ISO 9001 – system zarządzania jakością, ISO 22000 – system zarządzania bezpieczeństwem artykułów żywnościowych, ISO 17025 – system zarządzania w laboratorium badawczym.

w Polsce w 2019 uhonorowana tytułem ZDROWA MARKA w uznaniu dla wyjątkowości i efektywności wpływu na zdrowie preparatu Skoncentrowany Ekstrakt z Daktyli Chińskich (DA ZAO)

Zobacz film o firmie TIENS:

 https://www.tiens.pl/

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej