SHAPINPULSE MED – TECHNOLOGIA W PRAKTYCE

SPA

Nie ma lepszego sposobu na prześwietlenie danej technologii, niż sprawdzenie jak daje ona sobie radę w praktyce.  Tak więc póki nie wynaleziono  skuteczniejszej metody kierujemy się tą. Odwiedziliśmy z kamera kliinkę Essence Beauty w Redzie. Przyjechaliśmy tu, aby na przykładzie urządzenia Shapinpulse Med do nieinwazyjnej lipolizy laserowej  sprawdzić, jak ta technologia sprawdza się praktyce.

Przypominamy, że  nagranie to powstało w ramach programu, którego celem było dokłądne omówienie i analiza technologii laserowej lipolizy nieinwazyjnej. Pod filmem znajdziesz spis materiałów (wraz z linkami), które zostały przygotowane na potrzeby tego programu.  

Pod filmem znajdziesz też propozycję specjalną od Partnera programu POZNAJ TECHNOLOGIĘ  – Medyczna Nieinwazyjna Lipoliza Laserwa 


OGLĄDAJ RELACJĘ VIDEO

UWAGA  NIESPODZIANKA

Partner programu, firma Technology For Future, przygotował  specjalną promocję dla wszystkich odbiorców Be Inspration.  Jak zapowiada Sylwia Modrzejewska, dyrektor działy med care T4F: 

– Wszystkich, którzy zdecydują się na zakup naszego urządzenia Shapinpulse Med,  zapraszamy na szkolenie we Włoszech. Oferujemy również kampanię reklamową promującą urządzenie Shapinpulse Med w Państwa gabinetach.

Jesteś zainteresowana poznaniem bliższych szczegółów dotyczących urządzenia Shapinpulse Med i zapisaniem się na ofertę specjalną od Partnera? Zostaw swój e-mail i telefon, a przedstawiciel firmy Technology For Future skontaktuje się z Tobą w ciągu dwóch dni.  Ważne: pozostawienie kontaktu w żaden sposób nie oznacza konieczności zakupu urządzenia, ani jakiegokolwiek zobowiązania.

 

KLIKNIJ TU i ZAPISZ SIĘ PO WIĘCEJ INFO OD PARTNERA >>

Zobacz też inne materiały o nieinwazyjnej lipolizie laserowej 

  • [artykuł] Mechanizm działania nieinwazyjnej lipolizy laserowej – CZYTAJ >>
  •  [artykuł] 6 najważniejszych atutów nieinwazyjnej lipolizy laserowej  – CZYTAJ >>
  • [zapis programu live] –  Laser lipolityczny w redukcji tanki tłuszczowej. Rozmowa z dr Markiem Wasilukiem, lekarzem medycyny estetycznej, specjalistą nowoczesnych technologii w medycynie estetycznej, właścicielem Kliniki L’Experta w Warszawie  –  OGLĄDAJ >>

Wszystkie materiały  powstał w ramach programu „Poznaj technologię. Medyczna Nieinwazyjna Lipoliza Laserowa.”

Partnerem merytorycznym programu jest firma Technology for Future, dystrybutor urządzenia ShapinPulse Med

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej