ONDA DINAMICA – całkowity remodeling sylwetki

SPA

To urządzenie wyróżnia kilka aspektów. Po pierwsze, wszechstronność działania – redukuje cellulit, usuwa zlokalizowaną tkankę tłuszczową, poprawia napięcia i ujędrnienie skóry. Po drugie, szybki czas pracy – jedna partia zabiegowa to tylko 30 minut. I wreszcie urządzenie trwale zmniejsza tkanki w obszarze brzucha, ud, pośladków, ramion czy też pleców.

Urządzenie Onda Dinamica włoskiem marki Selenia to nowość, której wyłącznym dystrybutorem w Polsce jest firma BiNatural.

 
ONDA DINAMICA – to urządzenie, które posiada 4 głowice.

Głowica czerwona, łączy w sobie 4 rodzaje energii. Diatermię o niskiej częstotliwości, ultradźwięki o średniej częstotliwości oraz fotostymulację w podczerwieni oraz czerwieni. Ich synergiczne działanie wpływa na pobudzenie mikrokrążenia, redukcję i defibrotyzację złogów tłuszczowych przy jednoczesnym uelastycznieniu i napięciu tkanek.

Głowica zielona, łącząca w sobie mikroprądy, sonoporację oraz fotostymulację podczerwoną oraz zieloną. Stosowana w zabiegach odwłókniających, uelastyczniających oraz redukujących stany zapalne, poprzez wspomaganie procesów regeneracyjnych skóry dzięki dostarczeniu substancji aktywnych w głąb skóry. Idealna do newralgicznych stref jak wewnętrzna strona ud, pośladki i brzuch.

Głowica żółta – diatermia o niskiej częstotliwości, ultradźwięki wysokiej częstotliwości, fotostymulacja podczerwienią i żółtą. Napina, regeneruje, zagęszcza i wykazuje wyraźne działanie antycellulitowe, przeciwstarzeniowe i regenerujące. Nadaje się do zabiegów modelujących i regenerujących na brzuchu, piersiach, ramionach oraz na wewnętrznej stronie ud.

Głowica vacuum, do przedrenowania oraz stymulacji podskórnej tkanki łącznej. Zmniejszenie retencji wody oraz intensywne odprowadzenie toksyn z tkanek. nieinwazyjna reaktywacja krążenia oraz maksymalna rewitalizacją skóry.

Urządzenie Onda Dinamica jest dedykowane osobom, które zmagają się z problemem nadmiernej tkanki tłuszczowej, cellulitem czy też wiotkością skóry spowodowanym ciążą czy przez utratę dużej ilości kilogramów. Dzięki 4 głowicom, zabieg jest idealnie dopasowany do potrzeb klienta. Zabieg przy użyciu Onda Dinamica to nie tylko szybkie efekty i krótki czas zabiegowy – to również maksymalna regeneracja i odżywienie skóry, dzięki czemu klient gabinetu otrzymuje kompleksową obsługę, która zdecydowanie poprawia jakość jego życia!


OFERTA SPECJALNA

Zainteresowało Cię urządzenie ONDA DINAMICA? 
 
Teraz dzięki nam możesz skorzystać ze specjalnej oferty na zakup tego urządzenia. 
 
KUPUJĄC URZĄDZENIE ONDA DINAMICA DO KOŃCA 2022 ROKU, OTRZYMASZ W PREZENCIE OD DYSTRYBUTORA (firmy BiNatural) KOSMETYKI DO CIAŁA NA KWOTĘ 10 TYS. ZŁ. BRUTTO 
 
Przetestuj tę technologię. Zostaw swoje namiary, a w ciągu 24 h skontaktuje się z Tobą przedstawiciel dystrybutora. 

 

CHCĘ PRZETESTOWAĆ URZĄDZENIE >>


CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej