Manager z autorytetem – jak rozmawiać z pracownikiem aby zrealizować cel?

SPA

Autorytet i charyzma. To dzięki tym atrybutom manager jest w stanie przekonać do swojej idei pracowników i sprawić by konsekwentnie i z zaangażowaniem podążali oni do jego realizacji.

Czy z tymi cechy trzeba się urodzić? Czy można je wypracować i jak to zrobić? Jakie błędy popełniają managerowie chcąc uzyskać autorytet wśród pracowników? I wreszcie, w jaki sposób te cechy wykorzystać do rozwiązywania trudnych sytuacji z pracownikami? 

Odpowiedzi na te pytania już w najbliższym szkoleniu online w ramach kursu online ZARZĄDZANIE PRACOWNIKAMI. 

MANAGER Z AUTORYTETEM – JAK ROZMAWIAĆ Z PRACOWNIKIEM ABY ZREALIZOWAĆ CEL?

środa – 26.08, godz. 20:30 

Z ekspertem – Adamem Grzesikiem, przedsiębiorcą który pomaga budować zyskowne firmy rozmawiać będzie Mariusz Nieścior, naczelny Be Inspiration. 

Adam Grzesik – uczy, konsultuje i doradza właścicielom firm. Jest ekspertem w powiększaniu zysków (budżety), w systemach sprzedaży, w mądrym marketingu i w dobrym zarządzaniu zespołem. Uczy poprzez praktykę i konkretne wyniki! 

Weblive z Adamem Grzesikiem odbędzie się w ramach kursu online  „Zarządzanie pracownikami w salonie beauty”. Na kurs składa się pakiet 8 weblive’ów – rozmów z ekspertami i managerami obiektów beauty z praktycznymi rozwiązaniami biznesowymi. Do każdego weblive’u dołączony jest też prezent od eksperta – praktyczne narzędzie wspierające pracę managera.

Szczegóły na temat kursu online  „Zarządzanie pracownikami w salonie beauty” i jego harmonogram znajdziesz TU.

Jednocześnie przypominamy, że do 31 sierpnia kurs online Zarządzanie pracownikami” w mega pakiecie z magazynem BE Inspiration 01/2020 dostępny jest w cenie 19 PLN zamiast 97 PLN. 

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej