ATUTY WYKORZYSTANIA FALI RADIOWEJ 448 kHz W OFERCIE ZABIEGOWEJ SALONU

SPA

Prezentujemy drugą i ostatnią część materiału RF MIKROIGŁOWA versus FALA RADIOWA”. W części pierwszej przybliżyliśmy najważniejsze aspekty działania i innowacji w technologii rf mikroigłowej (na przykładzie nowości rynkowej – urządzenia Pinfrax RF). W drugiej, rzucamy światło na najważniejsze innowacje w technologii fali radiowej o częstotliwości 448 kHz. Podsumowujemy całą publikację. Mamy też konkretną propozycję dalszego zgłębiania wiedzy w zakresie praktycznego wykorzystania technologii radiofrekwencji w zabiegach łączonych.

Na czym polega zasada działania urządzeń wykorzystujących falę radiową o częstotliwości 448 kHz? Jakie efekty zabiegowe możesz dzięki nim uzyskać? Jak je wykorzystać w ofercie salonu? Odpowiedzi na te i im podobne pytania znajdziesz w poniższym nagraniu.

Materiał, podobnie jak w części pierwszej, zrealizowany został w The SPA Double Tree by Hilton w Warszawie. Aspekty działania technologii fali radiowej 448 kHz omówione zostały na przykładzie i z wykorzystaniem urządzenia Recet 448 kHz (dystr. Artemis Beauty Equipment).

 

RF MIKROIGŁOWA vs FALA RADIOWA
CZĘŚĆ II. FALA RADIOWA 448 kHz

Oglądaj też pierwszą część materiału RF MIKROIGŁOWA versus FALA RADIOWA” – TU 

 

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY LIVE 

Jeżeli zainteresowały Cię aspekty wykorzystania  technologii radiofrekwencji w wydaniu inwazyjnym i nieinwazyjnym, to mamy dla Ciebie kolejną propozycje. Już teraz możesz zapisać się na BEZPŁATNY LIVE. 

 

LIVE: FALE RADIOWE W TERAPIACH ŁĄCZONYCH 

Live poprowadzi Anna Pyrka Perkowskawłaścicielka funkcjonującego od 15 lat warszawskiego salonu Fabryka Lalek.

 

 w programie:

– zastosowanie fali radiowej 448 kHz na ciało w połączeniu z karboksyterapią celem zmaksymalizowania efektów spalenia tkanki tłuszczowej

– zastosowanie fali radiowej 448 kHz z falą elektromagnetyczną celem ujędrnienia skóry

– zastosowanie RF mikroigłowego z mezoterapią wykonaną pistoletem Mesoshot oraz stymulatorem tkankowym

– zastosowanie RF mikroigłowego z karboksyterapią celem ujędrnienia skóry np. po ciąży lub schudnięciu

 
 

Kliknij poniżej i zostaw swoje namiary, a już wkrótce organizator szkolenia skontaktuje się z Tobą i prześle dokładny termin i szczegóły techniczno-organizacyjne. 

 

 

Partnerem programu RF mikroigłowa versus fala radiowa 448 kHz jest firma Artemis Beauty Equipment, dystrybutor prezentowanych w programie urządzeń PINFRAX RF RECET 448 kHz.

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej