Dlaczego Beauty Inspiration zmieniło się w BE Inspiration?

SPA

Z dwóch powodów. Otóż przekonani jesteśmy, że już najwyższy czas, aby nasz rynkowy wyróżnik, jakim są porady biznesowe dla managerów, wznieść na wyższy poziom i poświęcić mu 100% naszej aktywności. Niezmiennie zaś naszą intencją jest być jak najbliżej i odpowiadać na potrzeby naszych odbiorców – managerów klinik medycyny estetycznej, salonów beauty i spa. A w dobie wysoko rozwiniętego rynku ich największą potrzebą są treści o charakterze biznesowych porad.

Mariusz Nieścior, redaktor naczelny BE Inspiration

Pod nazwą BE Inspiration, obraliśmy więc kurs na rzeczywistość, która od początku naszej działalności zajmuje nas najbardziej i w której czujemy się jak ryba w wodzie. Co to oznacza w praktyce? We wszystkich aspektach naszej działalności (w czasopiśmie, na portalu, na konferencji Lider Biznesu Beauty, na szkoleniach i w produktach szkoleniowych) znajdziecie treści poradnikowe wyłącznie dla managerów i osób zarządzających klinikami medycyny estetycznej, salonami beauty i spa. Skupimy się między innymi na takich aspektach prowadzenia biznesu jak – zarządzenie, rentowność, marketing, sprzedaż i obsługa klienta, social media, case study, regulacje prawne, nowości, trendy rynkowe i inne.

Prócz treści o charakterze biznesowego poradnika, wprowadziliśmy też kilka innych udoskonaleń:

– książkowy format (200 x 250 mm) – bardziej poręczne wymiary magazynu nadają mu walory publikacji książkowej,

– większa objętość – nowy magazyn to aż 144 strony treści biznesowych,

– jeszcze bardziej wyspecjalizowana wiedza – dla managerów i zarządzających obiektami beauty, spa i medycyny estetycznej, niedostępna nigdzie indziej,

– najlepsi autorzy – eksperci-praktycy branżowego rynku,

– nowa makieta – nowoczesny i designerski układ graficzny magazynu.

Efekt tych wszystkich zmian trzymacie właśnie w swoich rękach. To „wydawnictwo – książka” z wiedzą wprost do zastosowania w Waszych biznesach. Mam głęboką nadzieję, że BE Inspiration nie tylko spotka się z Waszym zainteresowaniem, ale realnie przyczyni się do rozwoju Waszych biznesów. Z taką intencją je przygotowaliśmy. Tego też sobie i Wam życzymy.

Wydanie BE Inspiration w promocyjnej cenie za 19 PLN, sprawdź też spis treści i nabądź go TUTAJ>>>

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej