Anti Aging – główny nurt usług beauty

SPA

mbs82524 marca 2014 r. w Warszawie w hotelu InterContinental odbyła się konferencja prasowa organizowana przez markę My Beauty System. Spotkanie poprowadziła Magda Steczkowska. Eksperci zaproszeni do udziału w konferencji zaprezentowali najnowsze trendy anti aging.

Prof. dr hab. Marcin Molski przedstawił zagadnienie  „Suplementy dla urody i zdrowia  – fakty i mity”, a dr Joanna Dąbrowska-Juszczak opowiedziała o tym,  jak skutecznie łączyć  preparaty kosmetyczne i zabiegi medycyny estetycznej. Czerpiąc z najnowszych osiągnięć nauk medycznych i kosmetologicznych oraz z wiedzy naukowców wielu dziedzin, organizator spotkania przedstawił nową misję, stawiając na podnoszenie jakości i standardów życia poprzez regularną oraz kompleksową troskę o ciało. Tylko połączenie pracy specjalistów klinik medycznych i kosmetologicznych, wsparte działaniem specjalistycznych preparatów działających od środka – czyli tam gdzie powstają niekorzystne zmiany, może dać trwałe efekty.

www.mybeautysystem.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej