Zestawienie urządzeń typu RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

SPA

ZESTAWIENIE 13 najlepszych urządzeń typu RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”23″ font_color=”%23F7F0DE” line_height=”31″]Radiofrekwencja mikroigłowa. Od czasu jej wprowadzenia na nasz rynek, stale przybywa zwolenników tej technologii. Wśród profesjonalistów i lekarzy zyskała ona miano jednego z najbardziej skutecznych rozwiązań w eliminacji różnego rodzaju defektów skóry. Przede wszystkim dlatego, że daje możliwość bardzo precyzyjnego wykonywania zabiegu. Z tych też powodów dla gabinetów beauty i medycyny estetycznej urządzenie to stało się absolutnym „must have”.

Aby przybliżyć Państwu ofertę polskiego rynku tych urządzeń (a być może także ułatwić wybór odpowiedniego rozwiązania), zwróciliśmy się z prośbą do dystrybutorów o wytypowanie z ich oferty najlepiej sprzedających się modeli.

Prezentujemy więc zestawienie 13 najpopularniejszych w naszym kraju urządzeń radiofrekwencji mikroigłowej.[/text_block]

— SPACER —

Przejdź od razu do wybranego urządzenia, kliknij w jego nazwę:

<a id="11"></a>

SECRET RF

Medyczne urządzenie, oparte na połączeniu precyzyjnie kontrolowanych bipolarnych fal radiowych RF oraz systemie mikroigieł.

Secret przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry. Bardzo cienkie mikroigły wprowadzane są pod skórę na różną głębokość od 0,5 do 3,5 mm i tu emitują fale radiowe, nagrzewając krótko, lecz bardzo silnie tkankę wokół igieł.

Na każdym z poziomów skóry powstają zarówno punkty koagulacji, tzn. małe ogniska o bardzo wysokiej temperaturze, jak i przegrzania, które zapoczątkowują remodeling podskórnego kolagenu.

producent: Illoda
dystrybutor: IfaPro
www.secretrf.pl


— SPACER —

dlaczego warto wybrać urządzenie SECRET RF? /kliknij, by zobaczyć więcej/

+

[op_liveeditor_element data-style=””]
 • Lista obiektów pracujących na tym urządzeniu

  Dr Dejneko – Włokniarz Ustka

  Dr Alina Załęska – Arete Świdnik

  The Beauty Place Warszawa

  Dermika Salon SPA Warszawa

  Villa Alina Polanica Zdrój

  Aroma Beauty Szczecin

  Le Petit SPA Gdynia

  Salon Visage Warszawa

  Royal Clinic Szczecin

  Flora Centrum Urody Środa Wlkp.

 • Film wideo prezentujący urządzenie

 • Specyfikacja techniczna Secret RF

  Moc maksymalna: 20 W

  Częstotliwość RF: 2Mhz

  Intensywność: 0 – 100

  Grubość igieł: 0,3mm

  Matryca z igłami: 25 igieł ( 5×5) 161igeł ( 11×1)

  Rodzzaje igieł: izolowane i nieizolowane

  Powierzchnia działania: 1,0x 1,0cm

  Głębokość wejścia igły: 0,5mm – 3,5 mm

  Emisja RF: 50ms – 950ms

 • Promocja specjalna

  Prosimy o kontakt – tel. 693 700 939

[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

— SPACER —

<a id="1"></a>

LIFTRON

 

Frakcyjny RF bazuje na najnowszej technologii Minimal Fractional RF. Doprowadza do częściowej denaturalizacji białka oraz do selektywnej koagulacji bez powodowania termicznych uszkodzeń skóry. Urządzenie dostarcza w głąb skóry falę radiową o częstotliwości nawet do 1 MHz. Podczas zabiegu jedynie od 10 do 20% powierzchni zabiegowej jest poddawane mikronaktuciom z użyciem technologii RF, co wywołuje naturalne procesy namnażania nowych komórek skóry, stymulacji elastyny i fibroblastów, a tym samym bezpośredniego oddziaływania na kolagen — odpowiedzialnego za jędrność skóry.

producent: Daeyang
dystrybutor: Nova Group
www.novagroup.pl

MESOTHERM

 

Urządzenie zapewnia najnowszą, niezwykle zaawansowaną metodę odnowy skóry i aktywnego odmładzania. Istotą MesoTherm jest synergia działań, które są oparte na najskuteczniejszych technologiach stosowanych w estetyce: mikrodermabrazja korundowa, laser biostymulacyjny, RF mikroigłowa, elektroporacja oraz drenaż limfatyczny. Zaletą zabiegu ujędrniającego MesoTherm jest połączenie radiofrekwencji, mikronaktuwania oraz pulsacyjnego masażu próżniowego, skutkujące poprawą struktury tkanek, wygładzeniem skóry, likwidacją bądź wypłycaniem zmarszczek i linii mimicznych oraz silnym ujędrnieniem.

producent: Biotec Italia
dystrybutor: Biotec Lasers Polska
www.biotecpolska.pl

<a id="2"></a>

SKINFRAX

Urządzenie do liftingu twarzy i ciała, stosowane do zabiegów medycyny estetycznej. RF frakcyjny wyposażony jest w dwie głowice — inwazyjną oraz nieinwazyjną. Urządzenie wykorzystuje połączenie dwóch metod zabiegowych — mikroigietek i podgrzania skóry falą radiową. Głowica nieinwazyjna RF frakcyjnego dodatkowo pozwala na podgrzanie skóry za pomocą prądu o częstotliwości radiowej, bez nakłuwania skóry. Funkcja ta świetnie sprawdza się dla osób, które boją się igieł i oczekują zadowalających rezultatów, ale nie chcą zbyt inwazyjnie ingerować w skórę.

producent: Beauty Planet
dystrybutor: Beauty Planet
www.beauty-planet.pl

RF INFINI

Urządzenie elektrochirurgiczne, wykorzystujące pole RF deponowane igłami pod powierzchnię skóry. Złocone mikroigły RF INFINI są na całej długości pokryte silikonem, izolowane od tkanki. Odkryte jest tylko ostrze, co zapewnia bezpieczeństwo pracy i brak możliwości oparzenia pacjenta. Pole o częstotliwości radiowej emitowane z ostrzy zamienia się natychmiast w ciepło, które koaguluje tkanki. RF INFINI wyróżnia: niezwykle ergonomiczna i bardzo szybka głowica zabiegowa, unikatowa technologia wykonania mikroigieł —wnikają bezboleśnie, najszerszy zakres regulacji mocy RF (do 50 W) i czasu do 1000 ms, minimalna inwazyjność i bardzo szybki czas gojenia.

producent: Lutronic
dystrybutor: Laser Projekt 2000
www.laserprojekt2000.eu

<a id="3"></a>

FUSIOMED

Urządzenie medyczne FusioMED to opatentowana technologia, umożliwiająca prowadzenie skutecznych terapii ciała oraz twarzy o udowodnionych klinicznie rezultatach. Zabiegi stosowane na ciało (kriolipoliza, sonotermolipoliza i drenaż limfatyczny połączony z diatermią) likwidują miejscową otyłość, cellulit, ujędrniają i napinają skórę oraz poprawiają jej strukturę. Aparatura stosowana do pielęgnacji twarzy zagęszcza, ujędrnia i poprawia strukturę skóry, widocznie redukuje zmarszczki i podnosi kontury.

producent: Biotec Italia
dystrybutor: Biotec Lasers Polska
www.biotecpolska.pl

BTL VIVACE

Mikronakfuwanie, termolifting i biostymulacja LED w jednym zabiegu — BTL VIVACE® to wyjątkowy zabieg do przestrzennego ujędrniania i modelowania skóry. Na liście pokonanych ma: zmarszczki, opadające powieki, worki pod oczami, utratę jędrności skóry twarzy i ciała, blizny, rozstępy, rozszerzone pory i łojotok. Skutecznie wspomaga leczenie trądziku i nadpotliwości. Tajemnica sukcesu technologii VIVACE® tkwi w równoczesnym mikronakfuwaniu frakcyjnym i podgrzewaniu skóry za pomocą fal radiowych. Jego wielkim atutem jest minimalny okres rekonwalescencji. VIVACE® daje wiele możliwości i spełnienia marzenia o jędrnej, młodej skórze.

producent: SHENB
dystrybutor: BTL Polska
www.btlestetyka.pl

<a id="4"></a>

K-MED FRAX

Głowice zabiegowe z wymiennymi końcówkami pozwalają na najlepsze opracowanie każdej partii ciała. Igły podczas zabiegu podgrzewane są na całej długości, jednak najlepszy efekt termiczny osiągany jest na ich zakończeniach. Takie działanie możliwe jest przede wszystkim dzięki bardzo dużej mocy—do 25 W. Moc RF na poziomie 1 Mhz, regulacja natężenia oraz czasu ich trwania pozwala na osiągnięcie spektakularnych rezultatów już po pierwszym zabiegu.

producent: Image Group
dystrybutor: Image Group
www.profesja.imagecentrum.pl

ENDYMED™

Pięć głowic z falą radiową o różnej głębokości wnikania, a więc zabiegi na twarz i ciało w jednym systemie. Głębokość wnikania RF zdeterminowana jest poprzez ilość elektrod oraz odległość między nimi. System posiada też głowice — mikroigłową, frakcyjną oraz głowicę z vacum. Głowica mikroigłowa (igły do 5 mm) może pracować z falą radiową lub bez niej. Działanie na trzech głębokościach równocześnie, znacznie krótszy czas zabiegu, mocniejszy i dłużej utrzymujący się efekt, możliwość zabiegów z użyciem kilku głowic, specjalna głowica do trudnych okolic oczu i ust, specjalna głowica z zasysaniem do niszczenia tłuszczu i cellulitu, specjalne głowice: frakcyjna i mikroigłową, kontrolowanie w czasie rzeczywistym impedancji skóry.

producent: EndyMed Medical Ltd.
dystrybutor: Coherent Polska
www.coherent.com.pl

<a id="5"></a>

CELLINA DUAL RF

Celina RF to jedno z najbardziej zaawansowanych urządzeń RF na polskim rynku estetycznym. Posiada 3 głowice: nieinwazyjną matrycę frakcyjną Matrix RF (64 piny) z LED, powodującą punktową ablację skóry; igłową z 25 automatycznymi mikroigłami RF, pozwalającą na precyzyjne i bezpieczne dostarczenie kontrolowanej dawki RF (efekt 3D); punktową głowicę RF, która podobnie jak poprzednie głowice, pozwala w sposób w pełni kontrolowany i bezpieczny, precyzyjnie zamykać naczynia, obkurczać pory, leczyć aktywny trądzik. Cellina RF zapewnia: szeroki zakres regulacji, precyzyjne ustawienie głębokości wkłuć, możliwość głębokich iniekcji w przypadku zabiegów na ciało.

producent: DOSIS M&M
dystrybutor: Esthetic Medical Innovation
www.estheticmedical.pl

MIKROIGŁOWY SYSTEM FRAKCYJNEGO RF PINXEL

Frakcyjna RF mikroigłowa to nowa, rewolucyjna metoda odmładzania i regeneracji skóry. Zasada działania urządzenia oparta jest na synergicznym połączeniu bipolarnych fal radiowych oraz frakcyjnym systemie mikroigieł. Fale radiowe przesyłane są na odpowiednią głębokość skóry (0,25 mm-3 mm) za pomocą igieł, dając efekt równomiernego i precyzyjnego podgrzania wszystkich jej struktur. Urządzenie RF PINXEL posiada trzy rodzaje wymiennych, jednorazowych końcówek zabiegowych o różnej ilości igieł: 25, 49, 81 (grubość pojedynczej igły 0.3 mm), które podgrzewane są na całej długości. Przy zakupie urządzenia, firma Cosmed24 zapewnia dostawę oraz profesjonalne szkolenie u klienta.

producent: Cosmed24
dystrybutor: Cosmed24
www.cosmed24.pl

<a id="6"></a>

TOP SECRET

Kompaktowe urządzenie do niechirurgicznego liftingu skóry. Dzięki zabiegom TOP SECRET™, osiągane są spektakularne efekty, między innymi w redukcji zmarszczek, blizn, rozstępów oraz w zagęszczaniu i ujędrnianiu skóry. Jako jedyne urządzenie tego typu na rynku, posiada aż dwie głowice zabiegowe. TOP SECRET™ wyposażony jest w głowicę inwazyjną i nieinwazyjną, dzięki czemu możliwe jest wykonywanie zabiegów niezależnie od pory roku. Różnego rodzaju końcówki zabiegowe umożliwiają opracowanie każdej powierzchni ciała.

producent: Grupa LestheZone
dystrybutor: Grupa LestheZone
www.lesthezone.pl

LUMIDERM RF

Innowacyjne urządzenie do radiofrekwencji frakcyjnej (mikroigłowej oraz igłowej) oraz do radiofrekwencji monopolarnej. Urządzenie w całości zostało zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Działanie urządzenia opiera się na modulowanej amplitudzie fali radiowej, której działanie powoduje intensywną produkcję kolagenu, głęboką przebudowę tkanek w skórze właściwej, zwiększoną poprawę witalności skóry. Lumiderm RF znalazło zastosowanie w zabiegach silnie odmładzających, przy redukcji podbródka oraz przy modelowaniu sylwetki. Urządzenie zostało objęte 24-miesięczną gwarancją.

producent: MezoPharma
dystrybutor: Mezoderm

www.mezopharma.eu/pl/urzadzenia-lumiderm/radiofrekwencja

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej