Zestawienie najlepszych urządzeń HIFU

SPA

ZESTAWIENIE 8 najlepszych urządzeń HIFU

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”23″ font_color=”%23F7F0DE” line_height=”31″]Technologia HIFU, ze względu na dobre efekty nazywana jest liftingiem bez skalpela. Cieszy się ogromną i zasłużoną popularnością w medycynie estetycznej. Oto osiem propozycji urządzeń HIFU wytypowanych przez dystrybutorów jako najlepsze w ofercie.[/text_block]

— SPACER —

Przejdź od razu do wybranego urządzenia, kliknij w jego nazwę:

SONOQUEEN HIFU THERAPY

HIFU POLDERMA II

<a id="10"></a>

SONOQUEEN HIFU THERAPY

SonoQueen to najnowsza generacja technologii HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) –ultradźwięków o wysokiej częstotliwości do bezinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu twarzy i ciała. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka fali ultradźwiękowej pozwala dotrzeć do trzech warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej (SMAS), wywołując proces regeneracji zwiotczałych włókien kolagenowych i obkurczenia tkanek, dając efekt wielowymiarowego ujędrnienia.

Dzięki SonoQueen uzyskujemy spektakularny i trwały efekt napięcia aktywowany w głębokiej warstwie skóry. Zabiegi są bezbolesne dla pacjenta i nie wymagają okresu rekonwalescencji.

Seria zabiegowa wynosi od jednego do trzech zabiegów w odstępach co 3-4 miesiące. Pierwsze efekty widoczne są bezpośrednio po zabiegu, a pełnym efektem niechirurgicznego liftingu pacjent może cieszyć się już po trzech miesiącach.

Wskazania: lifting twarzy i ciała, wygładzenie płytkich i głębokich zmarszczek, wyszczuplanie ciała, rozświetleni, skóry, opadające powieki, ujędrnienie wiotkiej skóry.producent: NEWPONG
dystrybutor w Polsce: ITP S.A.
www.itpsa.pl

— SPACER —

dlaczego warto wybrać urządzenie SONOQUEEN HIFU THERAPY? /kliknij, by zobaczyć więcej/

+

[op_liveeditor_element data-style=””]
 • Opinia ekspertów

 • Film wideo prezentujący urządzenie

[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]
  [/op_liveeditor_element]
  [op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

  <a id="15"></a>

  HIFU POLDERMA II

  Urządzenie HIFU wykorzystuje najnowszą technologie skupionych fal ultradźwiękowych, która doskonale sprawdza się w zabiegu bezinwazyjnego liftingu twarzy.

  Polderma HIFU posiada głowicę zabiegową, wyposażoną w trzy wymienne kartridże dzięki którym można odpowiednio dopasować głębokość tkanki, na jakiej ma nastąpić przegrzanie i kontrolowane poparzenie.

  Efekty jakie oferuje to:
  – lifting skóry,
  – napięcie i zagęszczenie skóry,
  – redukcja zmarszczek na czole, szyi, okolicach oczu,
  – efekt podniesienia linii brwi,
  – poprawa struktury skóry,
  – redukcja podwójnego podbródka.

  10% rabatu na hasło „Beauty Inspiration”


  producent: POLDERMA
  dystrybutor w Polsce: VENUS-BEAUTY.PL
  www.venus-beauty.pl

  — SPACER —

  dlaczego warto wybrać urządzenie HIFU POLDERMA II? /kliknij, by zobaczyć więcej/

  +

  [op_liveeditor_element data-style=””]
  • Promocja specjalna

   Na hasło Beauty Inspiration  10% rabatu

  • Film wideo prezentujący urządzenie

  [/op_liveeditor_element]
  [op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

  — SPACER —

  <a id="3"></a>

  — SPACER —

  <a id="1"></a>

  TULIP

   

  Technologia HIFU wykorzystana w urządzeniu Tulip to skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Odpowiednia częstotliwość fali powoduje tarcie w tkance, co w efekcie doprowadza do przegrzania i kontrolowanego poparzenia na końcu stożka fali. Takie punktowe poparzenia stymulują regenerację tkanek, obkurczają włókna kolagenu, przerywają błonę komórek tłuszczowych, nie uszkadzając okolicznych tkanek. Ważnym atutem wykorzystania technologii HIFU jest fakt, że efekt widoczny jest już po pierwszym zabiegu.

  producent: Tulip
  dystrybutor: Intersun
  www.intersun.pl

  HIFU + LIPOSONIX BEAUTY PLANET

   

  Wyjątkowe urządzenie łączące dwie metody: HIFU (zabiegi na twarz) i LIPOSONIX (zabiegi na ciało). HIFU zapewnia efekt liftingu twarzy, a Liposonix pomaga modelować sylwetkę. Zabiegi nim wykonywane są nieinwazyjne oraz szybkie. Urządzenie jest świetną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Zabiegi nie wymagają znieczulenia oraz okresu rekonwalescencji, dzięki czemu szybko można wrócić do codziennych aktywności. Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu, jednak pełen zadowalający rezultat nastąpi po upływie 90 dni. Ostateczny efekt utraty zbędnych centymetrów po zabiegu LIPOSONIX uzyskujemy do 8-12 tygodni, jest to czas w którym organizm „pozbywa” się uszkodzonych komórek tłuszczowych. Średnia redukcja tkanki tłuszczowej dochodzi do 2,5 cm (jeden rozmiar).

  producent: Beauty Planet
  www.beauty-planet.pl

  <a id="2"></a>

  CELLTHION

   

  Innowacyjne urządzenie z portfolio firmy Nova Group. Synonim skuteczności i natychmiastowych efektów w zabiegach liftingu twarzy i wyszczuplania ciała z wykorzystaniem technologii HIFU. Sfokusowana wiązka ultradźwięków wysokiej częstotliwości przeznaczona do nieinwazyjnych zabiegów silnego liftingu i redukcji tkanki tłuszczowej. Dzięki precyzyjnej pracy doprowadzamy do denaturyzacji kolagenu na warstwie SMAS, przy jednoczesnym bezpieczeństwie dla pacjenta. Zabieg lunchowy – natychmiastowy efekt i nie wymaga rekonwalescencji.

  producent: Daeyang
  dystrybutor: Nova Group
  www.novagroup.pl

  LIPOZONE

   

   

   

  LipoZone to bezkonkurencyjne urządzenie wykorzystujące technologię HIFU. Dzięki skupionym ultradźwiękom o wysokiej częstotliwości uzyskujemy redukcję zbędnej tkanki tłuszczowej. Zabiegi urządzeniem LipoZone są bezpieczne, a przede wszystkim skuteczne. Urządzenie zawiera dwie osobne końcówki, o różnej penetracji w głąb tkanek. Działanie LipoZone ukierunkowane jest bezpośrednio w tkankę tłuszczową, na której pozbyciu najbardziej nam zależy. Jest idealnym rozwiązaniem u osób niepotrafiących sobie poradzić z miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej.

  producent: Grupa LestheZone Sp. z o.o.
  www.lesthezone.pl

  <a id="5"></a>

  HIFÜ MED LIFT

  HIFU MED LIFT wykorzystuje wysokoenergetyczną, zogniskowaną falę ultradźwiękową, która powoduje lokalny remodeling kolagenu, czyli pobudzenie tkanki do tworzenia nowych struktur kolagenowych. Technologia przeznaczona jest dla skóry, na której widać znaki upływającego czasu takie jak zwiotczenie, zmarszczki, zaburzony owal twarzy. Zabieg polecany przede wszystkim pacjentom, którzy oczekują spektakularnych efektów bez ingerencji chirurgicznej. Efekt utrzymuje się do 18 miesięcy. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji i można go wykonywać cały rok bez względu na stopień nasłonecznienia.

  producent: Apolo Medical Technology
  dystrybutor: Yasumi
  www.yasumi.pl

  HIFU ULTHERA

   

  W metodzie tej wykorzystuje się akustyczną, ultradźwiękową fale radiową. Nadając fali odpowiednią częstotliwość dochodzi do tarcia komórek oraz ich przegrzania bądź kontrolowanego poparzenia na głębokości 1,5 do 4,5 mm w głąb tkanki. Obraz na ekranie pozwala na wizualizację poziomu wnikania energii do tkanki. HIFU to bezpieczne, skuteczne, nieinwazyjne badanie ultrasonograficzne liftingujące skórę twarzy i ciała. Temperatura w głąb tkanek sięga 60-70 stopni. Poparzenia stymulują regenerację tkanek, skracanie włókien kolagenu, pobudzanie fibroblastów do produkcji nowych włókien kolagenowych. Niewątpliwą zaletą technologii HIFU jest to, że skóra z wierzchu bywa czasami jedynie zaczerwieniona. Pozwala to uniknąć konieczności rekonwalescencji. Pierwszych niedużych efektów można spodziewać zaraz po skończonym zabiegu, ale na właściwy rezultat liftingu czyli napięcie i zagęszczenie skóry, redukcja zmarszczek na czole, szyi , okolicy oczu i podniesienie linii brwi należy zaczekać od kilku miesięcy do pół roku. Efekt utrzymuje się nawet do 18 miesięcy. Działa na każdy rodzaj skóry w przeciwieństwie do np. laserów. Poprzez możliwość zmiany głębokości oddziaływania można doskonale dostosować głębokość zabiegu do okolicy.

  dystrybutor: URGO Aesthetics
  https://www.urgopolfalodz.pl/merz-aesthetics

  <a id="13"></a>

  SONOQUEEN HIFU THERAPY

  HIFU POLDERMA II

  Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej