Zestawienie najlepszych urządzeń z falą RF

SPA

ZESTAWIENIE 14 najlepszych urządzeń z falą RF

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”23″ font_color=”%23F7F0DE” line_height=”31″]Technologia RF to dziś niemalże pozycja obowiązkowa w salonie beauty czy gabinecie medycyny estetycznej. Szerokie zastosowanie tych urządzeń i uzyskiwane dzięki nim dobre efekty plasują je w czołówce najbardziej poszukiwanych. Prezentujemy 14 najlepiej sprzedających się urządzeń RF w naszym kraju. Zestawienie powstało ze wskazań producentów, do których zwróciliśmy się z prośbą o wytypowanie najpopularniejszego urządzenia z ich oferty.[/text_block]

— SPACER —

Przejdź od razu do wybranego urządzenia, kliknij w jego nazwę:

LIPORADIOLOGIA VINCI™ II

CELLINA PR

MAXIMUS TRILIPO™

— SPACER —

FERRI RADIO FREQUENCY

— SPACER —

ONETEC®

SECRET RF

— SPACER —

MESOBIOLIFT RF

— SPACER —

MEDIKA RF

SBIORAD RF

— SPACER —

BIO ELECTRO PEELING

— SPACER —

TECHNOLOGIA 360 MULTIPOLAR RF AESTHETIC SERIES

VENUS RF

— SPACER —

KRF APG TECH

— SPACER —

RF LAVATRON 250

<a id="14"></a>

LIPORADIOLOGIA VINCI™ II

to jedyne urządzenie na rynku posiadające w swoim wyposażeniu siedem systemów, w celu uzyskania spektakularnych efektów w krótkim czasie:

bipolarne fale radiowe, światło podczerwone IR, laser biostymulujący, kriolipolizę, therma lifting RF frakcyjny, masaż próżniowy, mechaniczny masaż profilowanymi rolkami.

LipoRadioLogie™ VINCI II posiada aż pięć głowic zabiegowych! Redukcja tkanki tłuszczowej, likwidacja cellulitu, modelowanie sylwetki oraz zabiegi silnie liftingujące na twarz, to tylko niektóre z osiąganych efektów.

Na LipoRadioLogie™ VINCI pracują największe opiniotwórcze gabinety: Kliniki La Perla w całej Polsce, Gabinet Dermatologii Leczniczej i Laserowej „Platinium” Barbara Pytrus-Sędłak, Chirurgia Plastyczna Barańscy, czy Grupa Twój Styl.producent: Grupa Lesthezone
www.lesthezone.pl

— SPACER —

dlaczego warto wybrać urządzenie LIPORADIOLOGIA VINCI™II? /kliknij, by zobaczyć więcej/

+

[op_liveeditor_element data-style=””]
 • Pełen wykaz firm pracujących na LipoRadioLogi™ VINCI

 • Opinia specjalisty pracującego na tym urządzeniu

  „W Gabinecie Dermatologii Leczniczej i Laserowej „Platinium” wykonaliśmy już wiele zabiegów z zastosowaniem nowoczesnej technologii LipoRadoLogii™. Leczeniem objęto pacjentów z miejscowym otłuszczeniem ciała oraz cellulitem. Nasze doświadczenie pozwala zaobserwować kliniczną poprawę stanu skóry poddanej zabiegom, widoczną już po pierwszym zabiegu. Skóra była gładka i ujędrniona, natomiast po serii zabiegów w widoczny sposób zmniejszył się cellulit oraz obwody obszarów ciała. Zabiegi wykonywaliśmy na takich obszarach ciała, jak brzuch, pośladki, uda i ramiona. Jest to także doskonała metoda zapewniająca efekt ujędrnienia i poprawy owalu twarzy oraz pociążowego zwiotczenia i rozciągnięcia skóry ( Body after baby). Najważniejsze, że sam zabieg jest nieinwazyjny, a pacjent bezpośrednio po nim może wrócić do codziennych zajęć.”

  Dr nauk med. Barbara Pytrus

 • Film wideo prezentujący urządzenie

 • Dystrybutor w Polsce

  Instytut Lesthezone®
  Al. Wojska Polskiego 17
  41-500 Chorzów
  tel. 533-344-766, 501-509-569
  575-611-511, 508-143-567
  www.lesthezone.pl

  Grupa Lesthezone- 14 lat na rynku, 2800 wyposażonych gabinetów, około 11 000 aktywnie pracujących maszyn. Dystrybutorzy pracują w 19 krajach.

[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

<a id="15"></a>

CELLINA PR

Jedno z najbardziej zaawansowanych technologicznie urządzeń RF na polskim rynku. Posiada 3 głowice:

– nieinwazyjną matrycę frakcyjną Matrix RF (64piny) z LED powodującą punktową ablację skóry
– igłową z 25 automatycznymi mikroigłami RF pozwalającą na precyzyjne i bezpieczne dostarczenie kontrolowanej dawki RF
– punktową, która podobnie jak poprzednie głowice pozwala w sposób pełni kontrolowany i bezpieczny, jednakże o mniejszym polu działania (tzw. punktowym), precyzyjnie zamykać naczynia, obkurczać pory, leczyć aktywny trądzik.

Najnowsza technologia zastosowana w Cellina PR posiada:
– szeroki zakres regulacji pozwala na wykonywanie zabiegów od bardzo delikatnych po intensywne,
– precyzyjne ustawienie głębokości wkłuć (co 0,1mm) z ustawieniem powtórzeń od 0,5 do nawet 3s;
– możliwość głębokich iniekcji w przypadku zabiegów na ciało – nawet do 3mm.


dystrybutor: Esthetic Medical
www.estheticmedical.pl

— SPACER —

dlaczego warto wybrać urządzenie CELLINA PR? /kliknij, by zobaczyć więcej/

+

[op_liveeditor_element data-style=””]
 • Informacje dodatkowe

  Szerokie zastosowanie Cellina PR w gabinecie medycyny estetycznej:
  – napina, napręża i zagęszcza skórę tworząc efekt liftingu
  – likwiduje nadpotliwość
  – zwęża pory
  – spłyca zmarszczki
  – rozświetla skórę, reguluje koloryt
  – redukuje zaczerwienienia i rozszerzone naczynka
  – kształtuje linię żuchwy – „V lifting”, redukuje podwójny podbródek
  – odmładza okolice oczu
  – odmładza obszar wokół ust
  – wygładza strukturę naskórka
  – zmniejsza trądzik
  – wygładza nierówną powierzchnię blizn
  – zmniejsza blizny potrądzikowe, także wgłębione atroficznie
  – zmniejsza cellulit przez naprężenie warstw skóry
  – zmniejsza rozstępy

 • Promocja specjalna

  Na hasło Beauty Inspiration  15% rabatu do końca lutego 2017

 • Film wideo prezentujący urządzenie

 • Dystrybutor w Polsce

  ESTHETIC MEDICAL INNOVATION SP. Z O.O.
  ul. Józefowska 135, 40-144 Katowice
  tel. 722020008
  www.estheticmedical.pl

[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

— SPACER —

<a id="3"></a>

— SPACER —

<a id="4"></a>

MAXIMUS TRILIPO™

 

Jedyna technologia działająca na skórę, tłuszcz i mięśnie. Opatentowana technologia Maximus TriLipo™ została z myślą o potrzebach profesjonalistów zajmujących się medycyna estetyczną. Łączy w sobie dwie skuteczne technologie: trój polarną falę radiową (TriLipo RF) oraz innowacyjną dynamiczną aktywację mięśni (TriLipo DMA). Pracują one jednocześnie przy użyciu jednej głowicy, tworząc interaktywny efekt nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej, drenażu limfatycznego oraz poprawy napięcia skóry. Trzy rozmiary głowic – mała, średnia i duża – zapewniają efektywność zabiegów na wszystkich obszarach ciała i twarzy. Regularne stosowanie technologii zapewnia odmłodzenie i poprawę jędrności skóry, redukcję cellulitu, stonowanie oraz ujędrnienie mięśni, modelowanie owalu twarzy, wyszczuplenie.

producent: Maximus by Pollogen
dystrybutor: ITP SA
www.itpsa.pl

SECRET RF

 

SECRET® to innowacyjne i zaawansowane technologicznie, medyczne urządzenie oparte na synergicznym połączeniu precyzyjnie konktrolowanych Bi-polarnych fal radiowych RF oraz minimalnie inwazyjnym systemie mikroigieł, czyli systemie mikronakłuwania. Secret przeznaczony jest do niechirurgicznego liftingu twarzy, redukcji zmarszczek i blizn oraz do przestrzennego zagęszczania i ujędrniania skóry, dzięki wielokrotnemu działaniu na kolejne warstwy skóry. Podczas zabiegu bardzo cienkie mikroigły wprowadzane są pod skórę na różną głębokość od 0,5 do 3,5mm i tu emitują fale radiowe nagrzewając krótko lecz bardzo silnie tkankę wokół igieł, bez przegrzania powierzchni skóry i bez ryzyka poparzeń.

 

producent: ILOODA
dystrybutor: IFA PRO
www.secretrf.pl

<a id="1"></a>

SBIORAD RF

 

sBiorad RF wykorzystuje monopolarne fale radiowe o częstotliwości 1,15 MHz. Urządzenie charakteryzuje się mocą do 300 J/cm² oraz unikalną technologią ART RF, która gwarantuje skuteczność i dawkowanie energii tylko przy odpowiednim przyłożeniu głowicy do skóry. Ultrawydajny system chłodzenia głowicy zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa i wysoki komfort dla klienta. Niezwykle efektywna kombinacja pojedynczych impulsów oraz ciągłej energii pozwala dokładnie dostosować tryb pracy do konkretnego problemu. Urządzenie w 2013 roku otrzymało nagrodę Bestseller w plebiscycie Imperium Kobiet w kategorii „Nieinwazyjny zabieg medycyny estetycznej”

 

producent: Global Skin Dermatologist
dystrybutor: Mimari
www.mimari.com.pl

VENUS RF

 

Venus RF  jest unikalnym produktem na rynku oferującym radiofrekwencję o mocy do 300W. Głowica natychmiast osiąga właściwą temperaturę (41°C) zapewniając doskonałe rezultaty. Natomiast umożliwienie pracy na głowicach monopolarnych, bipolarnych oraz frakcyjnych pozwala na przeprowadzenie precyzyjnych, ukierunkowanych i bezbolesnych zabiegów estetycznych bez użycia skalpela. Niewątpliwym autem urządzenia jest system wyposażony w takie zabezpieczenia, jak ATC – automatyczna regulacja temperatury, DCS – automatyczne rozpoznanie głowicy, a także możliwość kontroli urządzenia z dowolnego miejsca na świecie oraz możliwość rozbudowy urządzenia o inne funkcje, typu karboksyterapia, fala uderzeniowa, ultradźwięki, IPL, laser diodowy, mezoterapia bezigłowa

producent: Wavemed
dystrybutor: Intersun
www.intersun.pl

<a id="8"></a>

FERRI RADIO FREQUENCY – FALE RADIOWE BIPOLARNE

 

Urządzenie emitujące falę elektromagnetyczną o częstotliwości radiowej, której działaniem biologicznym jest wytworzenie diatermi w obrębie skóry właściwej. W wyniku działania ciepła fibroblasty zostają pobudzone do produkcji kolagenu, a obecne włókna kolagenowe ulegają regeneracji, dając efekt liftu skóry.

Efekty działania: ujędrnienie i poprawa owalu twarzy, szybkie spłycenie zmarszczek, możliwość stosowania kosmetyków podczas zabiegu, likwidacja cieni pod oczami, odmłodzenie i regeneracja, pobudzenie komórek skóry do produkcji kolagenu i elastyny,  ujędrnienie i modelowanie, poprawa ukrwienia wybranych partii ciała, skuteczna walka z cellulitem.

producent: Ferri Cosmetology
dystrybutor: Venus-Beauty
www.venus-beauty.pl

MESOBIOLIFT RF

 

Mesobiolift RF pozwala na zsynchronizowanie zastosowanie dwóch różnych metod terapetycznego oddziaływania na skórę, energię fali elektromagnetycznej w połączeniu z prądem stałym. Dzięki innowacyjnej technologii aparat pozwala na jednoczesną głęboką endotermię oraz zastosowanie metody ułatwiającej przenikania substancji czynnych. Synchronizowane  oddziaływanie ciepła endogennego oraz substancji aktywnych, stymuluje komórki we wszystkich warstwach skóry, powodując tym samym autoregenerację. Mesobiolift RF jest szczególnie zalecany do zabiegów remodelowania konturu twarzy, poprawy struktury skóry oraz  redukcji zmarszczek mimicznych.

 

producent: RÖS’S
dystrybutor: ELECPOL Sp. z o.o.

www.elecpol.pl

<a id="11"></a>

BIO ELECTRO PEELING

 

Jedyna na świecie, innowacyjna metoda eksfoliacji falami radiowymi, która umożliwia wykonywanie ultra-skutecznych zabiegów pielęgnacyjnych i regeneracyjnych. Rewelacyjne efekty sprawiają, że metodę stosuje się w terapiach odmładzających, przeciw trądzikowych oraz  rekomenduje w kuracjach po operacjach plastycznych. Bio Electro Peeling został wielokrotnie nagrodzony medalami za innowacyjność i technologię w kategorii „Urządzenia Medyczne” m.in. w Paryżu,  Brukseli i Genewie. Zabiegi mono- i bipolarne oraz innowacyjna eksfoliacja opiera się na optymalnym wykorzystaniu pro zdrowotnego potencjału  fal radiowych. Znakomite zabiegi na okolice twarzy i całego ciała.

 

producent: Optomedi
dystrybutor: Abacosun
www.abacosun.pl

KRF APG TECH

 

Keramos Radio Frequency to niezwykle zaawansowane urządzenie do radiofrekwencji wykorzystujące radiofrekwencję pojemnościową, zarówno mono-, jak i bipolarną. Zastosowanie ceramicznych głowic i frakcyjnej radiofrekwencji  pozwala  na użycie parametrów gwarantujących spektakularne efekty zabiegowe przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Wykorzystanie fali o niskiej częstotliwości, pomiędzy 400 z 800 kHz zapewnia głęboką penetrację tkanek. Urządzenie jest wyposażone w trzy głowice, w tym niespotykaną dotąd głowicę o średnicy 5mm, która umożliwia wykonanie liftingu okolic oka oraz precyzyjne opracowanie najbardziej wymagających obszarów.

 

producent: Alfaparf Group
dystrybutor: Pol-Cosm Sp. z o.o. Alfaparf Group
www.apgtech.eu

<a id="12"></a>

ONETEC®

 

Najnowsza technologia do natychmiastowego usuwania niechcianych zmian skórnych. Onetec® nie wykorzystuje tylko jednej częstotliwości,  lecz działa w zakresie od 500 kHz do 1,5 MHz. Są to wielokrotnie niższe parametry niż w poprzednich technologiach do zamykania naczyń. W zależności od programu dobierane są odpowiednie częstotliwości. W rezultacie można wykonywać zabiegi przy bardzo małym zużyciu energii otrzymując jednocześnie optymalne efekty. Zamyka naczynka i pajączki, usuwa włókniaki, brodawki, plamki de Morgana, niechciane włosy oraz ujędrnia skórę.

 

producent: Premium Aesthetic GmbH
dystrybutor: Mrotex Sp z o.o.
www.mrotex.com

MEDIKA RF

 

Urządzenie Medika RF wzbogacone zostało o wiązkę lasera o długości fali 650 nm, która wzmacnia efekt terapeutyczny i liftingujący. Medika RF posiada 7 programów zabiegowych, dotykowy ekran oraz menu w języku polskim. Urządzenia marki Medika zostały zaprojektowane i wyprodukowane całkowicie w Polsce. Obudowa wykonana jest z certyfikowanego materiału Corian®, odpornego na rozwój pleśni oraz grzybów. Głowice zabiegowe wykonane zostały z wysokiej jakości polimerów, a wygląd całego urządzenia jest nowoczesny oraz stylowy. Medika RF może być osobnym urządzeniem lub skonfigurowanym modułem w Kombajnie Wielofunkcyjnym Medika.

 

producent: MaxMedik
dystrybutor: MaxMedik
www.maxmedik.pl

<a id="13"></a>

TECHNOLOGIA 360 MULTIPOLAR RF AESTHETIC SERIES

 

Nowy rewolucyjny system odmładzania skóry bez skalpela, znieczulenie i okresu rekonwalescencji. Niechirurgiczny, bezinwazyjny i bezbolesny zabieg modelowania ciała i redukcji cellulitu. Technologia 360 Multipolar RF jest innowacyjnym system­em maksymalizującym korzyści wynikające z zabiegów RF i jednocześnie jest to najszybszy i najbezpieczniejszy system RF na rynku. Innowacyjny system wykorzystuje zaawansowane algorytmy podwójne­go sterowania głowicy różnej częstotliwości i zmiennej polaryzacji, w celu osiągnięcia koncentracji energii w różnych warstwach skóry oraz tłuszczu. Konturowanie, modelowanie i wyszczuplanie ciała – większa intensywność i widoczne efekty!

 

producent: Deayang
dystrybutor: Nova Group
www.novagroup.pl

RF LAVATRON 250

 

 

RF Diathermy LavaTRON 250 to najwyższa jakość i gwarantowana skuteczność w zakresie odmładzania i modelowania oraz leczenia bólu. Urządzenie charakteryzuje się  innowacyjnymi  rozwiązaniami technologicznymi  takimi jak automatyczne rozpoznawanie elektrod, opatentowana metoda kontroli temperatury (nr patentu: 20-397295), perfekcyjna izolacja elektrod, częstotliwość fali: 470 kHz, pomiar impedancji tkanki, 2 tryby pracy: automatyczny i manualny, możliwość wykonywania zabiegów metodą stabilną i labilną, możliwość łączenia masażu termicznego z metodami manualnymi, głowica do zabiegów trychologii. RF Diathermy LavaTRON 250 otrzymał główną nagrodę na  Targach Urody w Gdańsku i posiada opinię o innowacyjności.

 

producent: Sometech
dystrybutor: Yasumi
www.lavatron.pl

<a id="13"></a>

LIPORADIOLOGIA VINCI™ II

CELLINA PR

MAXIMUS TRILIPO™

— SPACER —

FERRI RADIO FREQUENCY

— SPACER —

ONETEC®

SECRET RF

— SPACER —

MESOBIOLIFT RF

— SPACER —

MEDIKA RF

SBIORAD RF

— SPACER —

BIO ELECTRO PEELING

— SPACER —

TECHNOLOGIA 360 MULTIPOLAR RF AESTHETIC SERIES

VENUS RF

— SPACER —

KRF APG TECH

— SPACER —

RF LAVATRON 250

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej