[e-book] WSZYSTKO O MIKRONAKŁUWANIU SKÓRY

SPA

Przez wielu lekarzy i kosmetologów nazywana jest królową zabiegów kosmetologicznych. To zasługa jej rewelacyjnych efektów zabiegowych i wysokiego bezpieczeństwa. Jeżeli do tego dodamy jeszcze, że wykorzystuje naturalne procesy regeneracji i stymulacji skóry, to  wszystko stanie się jasne.

Mowa oczywiście o  technologii MIKRONAKŁUWANIA.

Temu, w jaki sposób działają procedury mikronakłuwania, jak dzięki nim osiągać jak najlepsze efekty zabiegowe poświęciliśmy cały edukacyjny program BE Inspiration  – e-seminarium WSZYSTKO O MIKRONAKŁUWANIU SKÓRY, które odbyło się maju 2022..  Przygotowaliśmy w nim nie tylko wiedzę o specyfice zabiegowej, ale też charakterystykę technologii, czyli penów do mikronakłuwania. Sporo miejsca poświęciliśmy też zagadnieniu mikronakłuwania w ujęciu biznesowym. 

Jeżeli chcesz sprawdzić, jak dokładnie wyglądało e-seminarium WSZYSTKO O MIKRONAKŁUWANIU SKÓRY, to wszystkie jego lekcje znajdziesz  na naszym Facebooku. Po prostu przejdź do zapowiedzi e-seminarium  – TU  i skrolując dalej w górę możesz poznawać kolejne lekcje e-seminarium. 

Ale mam też skondensowane rozwiązanie, a mianowicie specjalny e-book ze wszystkimi materiałami edukacyjnymi z e-seminarium. Możesz go pobrać poniżej zupełnie za darmo. 

 

 

SPIS TREŚCI E-BOOKA

–  6 POWODÓW, DLA KTÓRYCH MIKRONAKŁUWANIE POWINNO ZNALEŹĆ SIĘ W OFERCIE TWOJEGO GABINETU

–  NAJCZĘSTSZE PYTANIA KLIENTEK 0 ZABIEG MIKRONAKŁUWANIA I JAK NA NIE ODPOWIADAĆ [wideo]

–  5 SPOSOBÓW NA LEPSZE EFEKTY ZABIEGÓW MIKRONAKŁUWANIA 

–  PROCEDURA ZABIEGU MIKRONAKŁUWANIA PRZY WYKORZYSTANIU URZĄDZENIA SKINPEN [wideo]

–  10 NAJWAŻNIEJSZYCH KRYTERIÓW WYBORU PENA DO MIKRONAKŁUWANIA 

–  MIKRONAKŁUWANIE – FAKTY I MITY

–  MIKRONAKŁUWANIE SKÓRY ZABIEGI – URZĄDZENIA – BIZNES [wideo]

 

Partner merytoryczny e-booka i e-seminarium WSZYSTKO O MIKRONAKŁUWANIU SKÓRY, na bazie którego powstał:

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej