SPA

VANQUISH ME

Vanquish to przełomowe urządzenie do kształtowania i modelowania sylwetki. Dzięki innowacyjnej technologii LAHF (wielkoobszarowego pola wysokiej częstotliwości) z powodzeniem możemy mówić o rewolucji w medycynie estetycznej w temacie nieinwazyjnej redukcji tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, bardzo ważnym atutem przemawiającym za urządzeniem Vanquish jest minimalny wkład terapeuty wykonującego zabieg.

Podczas gdy skóra jest bezpiecznie chłodzona przez powietrze, skoncentrowane wielkoobszarowe pole wysokiej częstotliwości precyzyjnie oddziałuje na głęboko położoną tkankę tłuszczową, utrzymując ją w wyższej temperaturze niż otaczające tkanki.

Przebieg zabiegu jest całkowicie niezależny od operatora, zapewniając jednocześnie pacjentowi niezrównany komfort. Bezpieczeństwo i efektywność – to niezwykłe doświadczenie, którego dostarcza Vanquish.

producent: BTL 

dystrybutor: BTL POLSKA

VANQUISH

OPINIE

Na rynku pojawiło się nowe narzędzie do walki ze zmorą wielu kobiet i mężczyzn, czyli zbędnymi centymetrami. Vanquish, bo tak nazywa się nowatorskie urządzenie, działa bezinwazyjnie i na dużej powierzchni.Po 4-6 zabiegach możemy stracić w talii do 11 cm. Vanquish to urządzenie o tyle innowacyjne, że w porównaniu do starszych maszyn, działa na większym obszarze i nie wymaga operatora. Dzięki temu w czasie jednego zabiegu można działać zarówno na brzuch, jak i boki, co nie było wcześniej możliwe. Do tej pory urządzenia, które były na rynku działały tylko punktowo, więc żeby wykonać dużą powierzchnie potrzeba było po pierwsze dużo czasu, po drugie potrzebna była osoba wykonująca zbieg.
dr Maciej Rogala, lekarz medycyny estetycznej

Przekonali się do jakości urządzenia:

Gold Clinic Medycyna i Ginekologia Estetyczna,
Cosmopolitan Klinika Medycyny Estetycznej,
MACADAMIA CITY SPA,
REVIVAL CLINIC,
REVITA Centrum Medyczne,
VESUNA Klinika Medycyny Estetycznej i Laseroterapii.

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej