SPA

ICOONE®

ICOONE® to opatentowana technologia, pozwalająca na precyzyjną pracę na tkance łącznej. Likwiduje cellulit, zlokalizowany tłuszcz, luźną skórę, obrzęki limfatyczne, blizny, zaparcia, sztywność mięśni, zapalenia ścięgien oraz wszelkie objawy starzenia się skóry. Technologia stworzona przez Gianfranco Tudico, konstruktora najpopularniejszych urządzeń do masażu próżniowego na świecie, jest oparta na najnowszych badaniach na tkance łącznej i jako jedyna oferuje zabieg zarówno skuteczny, jak i w pełni bezpieczny dla skóry. Możliwość pracy na dwóch głowicach jednocześnie daje szybkie efekty.

1180 mikrootworów na każdy dm2 gwarantuje skuteczny zabieg z zachowaniem pełnego szacunku dla skóry!Programy medyczne, estetyczne i sportowe.

ICOONE® – pozwala na bardzo precyzyjną pracę na skórze twarzy szyi i dekoltu. Dzięki multi mikrostymulacji pobudzany jest każdy milimetr skóry. Wymienne nakładki pozwalają opracować każdą zmarszczkę, nawet tę najmniejszą w okolicy oka, gdzie skóra jest bardzo delikatna.

Odpowiednio dobrane programy pozwalają pracować zarówno bezpośrednio na powiekach, jak i na głębokich bruzdach, a efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Uzyskujemy efekt liftingu, a skóra staje się jędrniejsza. Znakomite efekty osiągamy w przypadku redukcji podwójnego podbródka i modelowania owalu twarzy. Zabieg Icoone jest uzupełnieniem zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, a efekty utrzymują się przez długi czas.

producent: I-TECH INDUSTRIES S.R.L./b

dystrybutor: MROTEX 

Zobacz jak wygląda zabieg przy użyciu urządzenia:

OPINIE

Urządzenie Icoone to najnowsza technologia drenażu limfatycznego połączona z masażem pod ciśnieniem. Bardzo duża ilość programów, zarówno medycznych, jak i kosmetycznych, pozwala poradzić sobie z każdym problem skóry. Lekarze moich klinik Holistic Clinic bardzo często decydują się na połączenie medycyny estetycznej tzn. laseroterapii, iniekcji igłowej z technologią, jaką jest Icoone.

Ogromną zaletą tego urządzenia jest to, że możemy opracowywać kilka problemów w tym samym czasie. Uporczywy cellulit, luźna skóra, rozstępy czy nagromadzona tkanka tłuszczowa. W Holistic Clinic Icoone doskonale sprawdza się również po zabiegach liposukcji. W związku z tym, że wykonujemy bardzo dużo tego typu zabiegów, nasi pacjenci mogą przejść rehabilitację pod okiem doświadczonego fizjoterapeuty i lekarza właśnie korzystając z zabiegów Icoone. Dzięki specjalnym programom już w trzeciej dobie od liposukcji wdrażamy rehabilitację pozabiegową na tym urządzeniu.

Pomiędzy wykładami na całym świecie, jak tylko znajdę wolną chwilę, z dużą przyjemnością korzystam z zabiegu Icoone w swojej klinice – zwłaszcza po długich lotach samolotem, kiedy to czuję obrzęk nóg i ból pleców. Drenaż całego ciała sprawia, że czuję się dużo lepiej.
Dr n.med. Krzysztof Gojdź, jedyny certyfikowany lekarz, wykładowca i ekspert Amerykańskiej Akademii Medycyny Estetycznej. Właściciel Holistic Clinic.

Profesjonalne wsparcie serwisowe:

  • Mrotex, dystrybutor urządzeń ICOONE istnieje od 1988 roku. Zapewniamy wsparcie techniczne klientom w ponad 50 krajach. Wyróżniamy się profesjonalizmem, szybkim czasem reakcji oraz konkurencyjnymi cenami.

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej