KLERESCA – FENOMEN 2021

SPA

KLERESCA® to opatentowana w Stanach Zjednoczonych, pionierska metoda leczenia trądziku za pomocą fluorescencji. Unikatowa formuła żelu fotokonwertującego przemienia światło niebieskie we fluorescencyjną energię świetlną (FLE®). Światło fluorescencyjne o zakresie długości fali od 500 co nawet 630nm, przenika głęboko w skórę, aktywując jej procesy lecznicze oraz naprawcze.

Celem systemu Kleresca® jest zmiana podejścia do pielęgnacji skóry. Technologia biofotoniczna Kleresca® umożliwia zastosowanie nieinwazyjnego leczenia zarówno problemów natury terapeutycznej, jak i estetycznej, wykorzystując światło fluorescencyjne, które stymuluje naturalne procesy biologiczne w skórze oraz jej mechanizmy naprawcze.

Leczenie tego typu zmniejsza stan zapalny, zwiększa wytwarzanie kolagenu i normalizuje aktywność komórkową przy zachowaniu wysokiego poziomu bezpieczeństwa i skuteczności. W ujęciu naukowym proces znany jest jako fotobiomodulacja.

Jak działa technologia Klaresca
Opatentowany w Stanach Zjednoczonych, generator HIGH BLUE LED™ wysokiej mocy, generuje światło niebieskie o długości fali 415/447 nm mające działanie przeciwbakteryjne oraz przeciwzapalne. Ale ten rodzaj fal, ze względu na swoją długość, penetruje tylko naskórek.
Połączenie światła niebieskiego z fotokonwertującym żelem wyzwala zjawisko fluorescencji. Fluorescencyjna energia świetlna (Fluorescent Light Energy, FLE) przenika do różnych warstw skóry jednocześnie, stymulując jej procesy naprawcze. Zwiększa to zakres działania terapeutycznego, a to różni system dermatologiczny Kleresca® od standardowych lamp LED. Maski, aktywowane światłem niebieskim, emitują światło o długości od 510 nm do 630 nm (światło: zielone, pomarańczowe, czerwone), dzięki czemu wnika ono do naskórka oraz głębszych warstw skóry.


UNIKALNY SYSTEM KONWERSJI ŚWIATŁA

– Żel fotokonwertujący absorbuje niebieskie światło emitowane  przez lampę 

z systemu Kleresca®

– Chromofory w żelu zamieniają niebieskie światło na energię fluorescencji (FLE)

– Fotobiomodulacja stymuluje mechanizmy autonaprawcze skóry

– Podczas zabiegu wytwarza się unikalny, dynamiczny

 strumień fotonów, działający na naskórek i skórę właściwą

 

 

 

Pionierska metoda leczenia trądziku
Przeprowadzone badania kliniczne pokazały, że połączenie LED oraz żelu z chromoforami daje znacznie większe możliwości w zakresie leczenia chorób zapalnych, np. trądziku pospolitego i różowatego. Większa efektywność tego typu terapii wynika z jej wielokierunkowego działania. Pod wpływem światła uwolnionego przez naświetlany żel następuje hamowanie kolonizacji Cutibacterium acne oraz aktywacja procesów przeciwzapalnych w głębszych warstwach skóry. Dzięki temu Kleresca® może być wykorzystana w leczeniu trądziku, nie tylko o umiarkowanym nasileniu, ale także w ciężkich postaciach zapalnych. Ponadto system biofotoniczny Kleresca® ma zastosowanie w rewitalizacji skóry poprzez stymulację fibroblastów, a tym samym nasilenie produkcji kolagenu.

Wysoka skuteczność systemu dermatologicznego Kleresca®, połączona z bezpieczeństwem i bardzo dobrą tolerancją, sprawia, że jest alternatywą dla terapii konwencjonalnej, zalecanej w trądziku pospolitym oraz różowatym. Ponadto może być obiecującym sposobem leczenia najtrudniejszych postaci trądziku, takich jak acne conglobata, jak również hydradenitis superlativy. Dodatkowo połączenie diod LED i żelu fotokonwertującego ma obiecujące działanie jako nieablacyjna procedura anti-aging. 

ZASTOSOWANIE I EFEKTY 

powoduje wzrost produkcji kolagenu o 400%

spowalnia oznaki starzenia się skóry;

redukuje wielkość porów, zmarszczki

mimiczne i poprawia strukturę skóry

leczy zaczerwienienia;

zmniejsza uczucie pieczenia i kłucia;

leczy wypryski i krosty

leczy zarówno aktywny trądzik i trądzik różowaty, jak i blizny potrądzikowe;

stymuluje mechanizmy autonaprawy skóry

OGLĄDAJ VIDEO 

TRZYETAPOWE LECZENIE

1. Na oczyszczoną skórę
nakładany jest żel Kleresca

2. Żel jest naświetlany przez
9 minut za pomocą lampy
LED Kleresca.

3. Żel jest usuwany, z skóra
pozostaje oczyszczona
i nawilżona

EFEKTY ZABIEGOWE 

Kleresca leczy zarówno aktywny trądzik, jak i blizny potrądzikowe. Normalizuje skórę w nadprodukcji sebum.

Indukuje produkcję kolagenu do 400%. Redukuje wielkość porów, zmarszczki mimiczne i poprawia strukturę skóry,

Leczy zaczerwienienia, wypryski i krosty. Zmniejsza uczucie pieczenia i kłucie.

producent: KLERESCA (USA)
dystrybutor: PCZK
www.pczk.com.pl

 

cena: 89 000 zł brutto (8% VAT)

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej