SPA

CO2 PURECELL

długość fali lasera: 10 600 nm
typ lasera: CO2
rodzaj pracy lasera: ciągły, impulsowy
moc lasera (W):  10
gęstość energii przy plamce o średnicy min. 5 mm: zakres ustawienia – 0.2, 0.4, 0.8, 1, 2 (mm)

zakres długości impulsu: 20~9000 µs
czujnik temperatury w celu zwiększenia bezpieczeństwa zabiegu: – 
certyfikat medyczny:  nie 

zakres zabiegów odmładzających: esurfacing skóry, spłycanie drobnych zmarszczek, terapia na blizny i rozstępy, zwiotczenie skóry, rozszerzone pory i zaskórniki, zmiany pigmentowe

inne zabiegi: cięcia chirurgiczne – dodatkowa głowica

producent: DAOL MED. CO. LTD (Korea Płd) 

dystrybutor: Cosmed24

cena netto: 56 910 PLN

VAT: 23%

OPIS URZĄDZENIA

Laser frakcyjny CO2 Purecell jest zaawansowanym osiągnięciem techniki laserowej stosowanej w dermatologii. Nie naświetla skóry, ale dziurkuje ją tysiącami mikroskopijnych impulsów. Wokół powstałych uszkodzeń pozostaje zdrowa skóra, dzięki czemu proces regeneracyjny postępuje bardzo szybko.

Z jednej strony mamy do czynienia z celowym i kontrolowanym uszkodzeniem komórek, z drugiej natomiast z pobudzeniem ich do regeneracji, a tym samym do tworzenia się nowego kolagenu. W efekcie następuje całkowita i trwała regeneracja skóry.

Charakterystycznym efektem zabiegów wykonywanych tego typu laserem jest złuszczanie się skóry, dające efekt powierzchownego, mocnego odświeżenia.

Dzięki szerokiemu zakresowi ustawień parametrów, takich jak energia, gęstość punktów, głębokość działania oraz różne układy napromieniowania, jesteśmy w stanie wykonać zabiegi od łagodnych po te bardziej inwazyjne.

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej