SPA

ADIPOLOGIE LFU

Adipologie to rewolucyjna technologia fali ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości (tzw. LFU). Urządzenie przeznaczone jest do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, cellulitu, ujędrnienia oraz zagęszczenia skóry. Zabieg wykonuje się na określonych obszarach tj. brzuch, uda, pośladki, ramiona, boczki oraz łydki.

 

10 powodów, dlaczego warto zdecydować się na urządzenie Adipologie

 1. Głębokie działanie fali ultradźwiękowej do 50mm.
  2. Redukcja tkanki tłuszczowej bez naruszania tkanek, przez które przechodzi fala.
  3. Redukcja cellulitu wodnego oraz tłuszczowego.
  4. Bezbolesność i nieinwazyjność zabiegu.
  5. Ujędrnienie oraz zagęszczenie skóry.
  6. Opatentowana technologia i potwierdzona skuteczność.
  7. Efekt zmniejszenia obwodu obszaru zabiegowego widoczny od razu po zabiegu.
  8. Długotrwałe efekty.
  9. Dłuższe i selektywne oddziaływanie skoncentrowanej fali ultradźwiękowej o niskiej częstotliwości.
  10. Stymulacja kolagenu.

Czym wyróżnia się technologia LFU?
Technologia LFU, czyli Low Frequency Ultrasound, dzięki niskiej częstotliwości wyróżnia się głębszym i dłuższym działaniem na komórki tłuszczowe, adipocyty. W rezultacie dochodzi do wzrostu uszkodzeń termicznych adipocytów z mniejszym oddziaływaniem na tkanki, przez które przechodzi. Co ważne, dzięki niskiej częstotliwości zabieg LFU można wykonać na wyższych energiach.

producent: MEDIKALIGHT

dystrybutor: VENUS-BEAUTY

ZALETY

 • Jak wygląda przebieg zabiegu LFU

 • Zabieg LFU rozpoczyna się od równomiernego nałożenia żelu USG na skórę oraz głowicę. Następnie w zależności od celu zabiegu wykonuje się dwie metody „stemplową” lub posuwistą. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej oraz cellulitu tłuszczowego wykonuje się pierwszą z metod, natomiast druga z technik znajduje swoje zastosowanie w przypadku redukcji cellulitu wodnego oraz ujędrnienia i zagęszczenia skóry.

 • Z czym najlepiej łączyć zabieg Adipologie w celu zwiększenia efektywności zabiegu?
 • Zabieg Adipologie można łączyć z masażem podciśnieniowym, gdyż uaktywnia on metabolizowanie tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, iż istotna jest kolejność wykonywanych zabiegów.

PREZENTACJA ADIPOLOGIE LFU

Jaka jest zalecana seria zabiegów?

Zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach co dwa tygodnie. Ilość zabiegów dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb oraz predyspozycji organizmu. Z czym najlepiej łączyć zabieg Adipologie w celu zwiększenia efektywności zabiegu? Zabieg Adipologie można łączyć z masażem podciśnieniowym, gdyż uaktywnia on metabolizowanie tkanki tłuszczowej. Należy jednak pamiętać, iż istotna jest kolejność wykonywanych zabiegów. Jaka jest zalecana seria zabiegów? Zalecana jest seria 4-6 zabiegów wykonywanych w odstępach co dwa tygodnie. Ilość zabiegów dostosowywana jest indywidualnie do potrzeb oraz predyspozycji organizmu.

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej