5 PROSTYCH ROZWIĄZAŃ, KTÓRE PODKRĘCĄ ZYSKI TWOJEGO SALONU

SPA

Te rozwiązania pomogły już dziesiątkom, a nawet setkom klinik w Polsce. Teraz Ty możesz zastosować je w swoim biznesie. Otrzymujesz je od nas bezpłatnie.

Postanowiłem się nimi podzielić, bo są naprawdę świetne i proste do wdrożenia. Otrzymaliśmy je od największych ekspertów rynku usług beauty, podczas naszego ostatniego kongresu JAK DZIAŁAĆ PRZY MNIEJSZYCH OBROTACH KLINIKI URODY. 

Eksperci przeszli samych siebie. Otrzymaliśmy tyle świetnych rozwiązań, że grzechem byłoby, żebyśmy częścią z nich nie podzielili się z Wami.

Z pięciu godzin mięsistej wiedzy wybrałem prawdziwe perełki. Przygotowałem do nich dodatkowe opracowania i narzędzia. Podzielę się nimi podczas live’a. 

 

Zarezerwuj sobie czas 23 lutego (wtorek) o 20:30. Będę na żywo na Facebooku z rozwiązaniami i narzędziami:

1. Jak kontrolować i zwiększać powracalność klientów salonu.

2. Jak zwiększyć zyski dzięki inwestycji w urządzenie. Jak wybrać odpowiednią technologię i obliczyć jej zwrot. 

3. Jak sprawić, żeby dotychczasowi klienci kupowali więcej.

4. Na co i jak postawić w działaniach reklamowych w social mediach, kiedy masz ograniczony budżet. 

5. O czym bezwzględnie musisz zwrócić uwagę księgowej, która będzie rozliczała Twoją subwencję z PFR, aby zwrócić minimalny wymagany procent dofinansowania.


Już teraz możesz pobrać próbkę wiedzy z najbliższego live “5 PROSTYCH ROZWIĄZAŃ, KTÓRE PODKRĘCĄ ZYSKI TWOJEGO SALONU”. Poniżej zostaw nam swój mail,  a:

– prześlemy Ci link do nagrania video “JAK KONTROLOWAĆ KOSZTY SALONU MĄDRZE I BEZ WYRZECZEŃ” (czas nagrania   )Wideo to jest fragmentem wystąpienia Adama Grzesika na kongresie “Jak działać przy mniejszych obrotach kliniki urody” 

– prześlemy Ci link do pobrania artykułu “JAK MAKSYMALIZOWAĆ ZYSKI SALONU. Rozwiązania na większe obroty przy mniejszej liczbie klientów”; autor: Marta Fiłoń, trener biznesu beauty.

– przypomnimy Ci mailowo o live’a (będziesz spokojna, że nic Cię nie ominie) 

 

Podaj swój mail poniżej, aby pobrać materiały i zapisać się na powiadomienie o live. 

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej