Zestawienie najlepszych urządzeń typu PLAZMA

SPA

ZESTAWIENIE 8 najlepszych urządzeń typu PLAZMA

[text_block style=”style_1.png” align=”left” font_size=”23″ font_color=”%23F7F0DE” line_height=”31″]Plazma medyczna – skuteczność, niewielkie gabaryty, szerokie możliwości zastosowania i stosunkowo niska cena. To cechy, które zaważyły na popularności tego urządzenia. Prześwietlamy ofertę rynku w tym segmencie. Poprosiliśmy producentów i dystrybutorów o zaprezentowanie najlepszej plazmy z ich oferty. Oto wyniki.[/text_block]

<a id="10"></a>

ELISÉ LASER PLASMA

Elisé Laser Plasma to wyspecjalizowany aparat do wykonywania zabiegów plazmą, która uchodzi za jedną z najefektywniejszych terapii przeciwzmarszczkowych oraz jedyną, która przynosi wymierne rezultaty w korekcji opadającej powieki. Aparatura jest polskiej produkcji i jako pierwsze urządzenie na świecie wykorzystuje:

a. dwa rodzaje plazmy do różnego zastosowania
b. laserowy system przyśpieszający gojenie się skóry po zabiegu plazmą
c. technologię Smart&Intuitive

Urządzenie posiada wszelkie certyfikaty jakości i bezpieczeństwa, a jednostką nadającą certyfikaty jest Polskie Centrum Certyfikacji. Aparat został już wyróżniony wieloma nagrodami (inspiracje roku, Złoty Medal MTP), wyróżnia się pięknym designem, zaś wysoka jakość sprzętu jest sygnowana dożywotnią gwarancją producenta.producent: Unique Technologie
dystrybutor w Polsce: Polskie Centrum Zaopatrzenia Kosmetycznego
www.laserowa-plazma.pl

— SPACER —

dlaczego warto wybrać urządzenie ELISÉ LASER PLASMA? /kliknij, by zobaczyć więcej/

+

[op_liveeditor_element data-style=””]
 • Więcej infomacji

  Elisé Laser Plasma – to innowacyjne połączenie dwóch rodzajów plazmy z laserowym systemem leczenia ran BioHealing+®. Interesujesz się technologią plazmy, ale obawiasz się inwazyjności zabiegu i długiego czasu rekonwalescencji? Odpowiedzią na Twoje obawy jest plazma Elisé, wyposażona w inteligentny system zabiegowy oraz jedyny na rynku system laserowy BioHealing+® wspomagający gojenie się ran. Wykorzystanie tych technologii pozwoli Ci przeprowadzić bezpieczny i skuteczny zabieg, z czasem rekonwalescencji skróconym nawet o połowę!

  Poznaj najbardziej zaawansowane technologicznie systemy Elisé Laser Plasma:

  LFP™, czyli plazma niskiej częstotliwości (ang. low frequency plasma) to technologia dedykowana do redukcji płytkich zmarszczek, biorewitalizacji oraz jako metoda wspomagająca przy leczeniu trądziku. Ten rodzaj plazmy umożliwia nam efektywną mikroperforację naskórka. Powstałe kanaliki wpływają na pobudzenie procesów regeneracji skóry oraz obkurczenia włókna kolagenowego co w efekcie daje nam lifting miejsca zabiegowego i redukcję drobnych sieci zmarszczek. Plazmą LFP nie wykonamy efektywnie zabiegu blefaroplastyki, co więcej – użycie tego typu plazmy w redukcji opadającej górnej powieki grozi poważnymi powikłaniami.

  HFP™ to plazma wysokiej częstotliwości (ang. high frequency plasma), służąca do niechirurgicznego liftingu górnej powieki (blefaroplastyki) oraz do redukcji głębokich zmarszczek. Działanie tego typu plazmy opiera się na wytworzeniu wysokiej temperatury punktowej, która doprowadzi do sublimacji naskórka. Wypromieniowane w tym procesie ciepło wnika do głębszych warstw skórnych stymulując obkurczenie włókna kolagenowego oraz wzmożoną produkcję elastyny. Uszkodzenie tkanki skutecznie determinuje pobudzenie procesów regeneracyjnych skóry.

  Bio Healing Laser Therapy to jedyny na rynku system laserowy wspomagający gojenie się ran po zabiegu plazmą. Głowica BioHealing+® zaopatrzona jest w niskoenergetyczny laser emitujący światło o długości fali 670 nm. Gęstość energii i moc lasera zostały dobrane na podstawie niezależnych badań klinicznych. Dzięki wiedzy opartej na rzetelnych badaniach, mamy gwarancję optymalizacji czasu gojenia się skóry przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa pacjenta.

  Inteligentny system zabiegowy Smart&Intuitive poprowadzi Cię przez cały proces zabiegu – od momentu wybrania problemu, przez miejsce jego występowania, aż do instrukcji związanej z wykorzystaniem BioHealing+®. Intuicyjny panel zabiegowy wskaże Ci odpowiednie parametry pracy, miejsca podania impulsu plazmy, czy najważniejsze wskazówki dotyczące wykonywania zabiegu.

[/op_liveeditor_element]
[op_liveeditor_element data-style=””]
  [/op_liveeditor_element]
  [op_liveeditor_element data-style=””]

  [/op_liveeditor_element]

  [op_liveeditor_element data-style=””]

  [/op_liveeditor_element]

  [op_liveeditor_element data-style=””]

  [/op_liveeditor_element]

  [op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

  <a id="11"></a>

  PLASMA IQ

  Proste i bezpieczne urządzenie wykorzystujące mikrowiązki plazmy w zabiegach bezinwazyjnego liftingu powiek, usuwania drobnych zmarszczek i innych miejscowych zmian skórnych. Dzięki niewielkiemu łukowi elektrycznemu powstającemu pomiędzy końcówką urządzenia a skórą pacjenta, generowane są mikrowiązki plazmy, które w kontrolowany sposób doprowadzają do sublimacji naskórka i obkurczania skóry.
  Urządzenie pozwala uzyskać efekt już przy pierwszym zabiegu. Nie wymaga wyłączenia z codziennych aktywności. Zabieg wykonywany jest punktowo, więc precyzyjnie oddziałuje tylko w miejscu zetknięcia końcówki zabiegowej ze skórą, nie naruszając otaczających tkanek.


  producent: ITP S.A
  www.itpsa.pl

  — SPACER —

  dlaczego warto wybrać urządzenie PLASMA IQ? /kliknij, by zobaczyć więcej/

  +

  [op_liveeditor_element data-style=””]
  • Lista obiektów pracujących na tym urządzeniu

   ZOBACZ>>>

  • Film wideo prezentujący urządzenie

  [/op_liveeditor_element]
  [op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

  — SPACER —

  <a id="12"></a>

  PLASMA PEN LIFTING

  Urządzenie Plasma Pen to wysokiej jakości, kompaktowy generator plazmy przeznaczony do użytku kosmetologicznego. Zasada działania polega wytwarzaniu przez urządzenie plazmy
  (zjonizowanej materii w stanie skupienia zbliżonym do gazu). Łuk elektryczny wywołuje efekt zwiększenia temperatury i odparowania niepożądanych zmian. Aparat został wyposażony w sterylne, jednorazowe igły zabiegowe mające zdecydowany wpływ na bezpieczeństwo zabiegu.

   

  Zastosowanie:
  – bleferoplastyka,
  – redukcja zmarszczek wokół ust oraz w obrębie twarzy, szyi i dekoltu,
  – zmniejszenie przebarwień, blizn i rozstępów.
  – usuwanie włókniaków, brodawek, kurzajek.  producent: VENUS-BEAUTY.PL
  dystrybutor: VENUS-BEAUTY.PL
  www.venus-beauty.pl

  — SPACER —

  dlaczego warto wybrać urządzenie PLASMA PEN LIFTING? /kliknij, by zobaczyć więcej/

  +

  [op_liveeditor_element data-style=””] [/op_liveeditor_element]
  [op_liveeditor_elements][/op_liveeditor_elements]

  — SPACER —

  <a id="1"></a>

  LUMIDERM PLASMA

   

  Innowacyjna technologia, która wykorzystuje technologię plazmy azotowej. Innowacyjność urządzenia polega na jego oprogramowaniu – aby ułatwić pracę posiada gotowe programy: blefaroplastyka, zmarszczki, znamiona oraz tryb manualny. Urządzenie wykorzystuje zjawiska sublimacji i waporyzacji, dzięki czemu obszar poddawany zabiegowi bardzo szybko się regeneruje i goi bez ryzyka zbędnych powikłań. Wskazania do zastosowania
  Lumiderm Plasma to wszelkie formy utraty jędrności skóry. Urządzenie w całości zostało zaprojektowane i wykonane w Polsce i posiada 24-miesięczną gwarancję.

  producent: Mezopharma
  dystrybutor: Mezoderm
  www.mezoderm.pl

  PLAZMAFRAX

   

  PlazmaFrax™ Strong to profesjonalny sprzęt do niechirurgicznego liftingu powiek. Uzyskiwane są także spektakularne efekty terapeutyczne w zabiegach liftingujących skórę twarzy oraz usuwaniu zmian skórnych. Aż 5-stopniowa regulacja mocy pozwala na
  dostosowanie parametrów do obszaru zabiegowego. Wbudowany akumulator umożliwia ciągłą pracę 5 godzin. PlazmaFrax™ Strong posiada dwa typy końcówek, umożliwiające dostosowanie się do konkretnego przypadku klinicznego.

  producent: Grupa LestheZone®
  dystrybutor: Grupa LestheZone®
  www.lesthezone.pl

  <a id="2"></a>

  PLASMA BT

   

  Innowacyjne urządzenie do nieinwazyjnego liftingu powiek, dedykowane wszystkim, którzy chcą szybko, skutecznie i bezpiecznie pozbyć się problemu opadających powiek. Bazuje ono na przełomowej, opatentowanej technologii “F-DBD”, tworząc przyjazną dla pacjenta plazmę, którą wykorzystuje się w liftingu powiek górnych i dolnych, jak również w zabiegach: redukcji zmarszczek, blizn, usuwaniu brodawek, włókniaków, plam starczych, leczeniu zapaleń skóry oraz przy gojeniu ran. Jej wyróżnikiem jest bardzo precyzyjny i delikatny strumień plazmowy. Efekt już od pierwszego zabiegu!

  producent: SEOULINMEDICARE
  dystrybutor: Nova Group
  www.novagroup.pl

  INTRAJECT

   

   

   

   

  Urządzenie IntraJect jest oparte na technologii plazmy azotowej, wyposażone zostało w dodatkowe moduły: peeling kawitacyjny i sonoforezę wysokiej mocy, radiofrekwencję igłową z elektroporacją oraz falę radiową z mezoterapią bezigłową. Energia plazmowa, to zwiększenie rezultatu poszczególnych opcji terapeutycznych, szczególnie w miejscach wymagających całkowitej odnowy i spektakularnego wypełnienia, jak zmarszczki, bruzdy, blizny czy przebarwienia, Dotyczy to także przeprowadzenia zabiegu blefaroplastyki powiek.
  Peeling kawitacyjny wraz z sonoforezą to technologia przystosowana również do leczenia skóry głowy.

  producent: Biotec Italia
  dystrybutor: Biotec Laser Polska
  www.biotecpolska.pl

  <a id="3"></a>

  PLASMA LIFT

  Nowoczesne, koreańskie urządzenie PLASMA LIFT do niechirurgicznej korekcji opadających powiek i redukcji zmarszczek. Wytwarza iskrę plazmy wykorzystując bezpieczne źródło energii o częstotliwości fal radiowych. Efekty zabiegu widoczne są już w czasie jego wykonywania. Dzięki urządzeniu można zlikwidować nadmiar skóry opadających powiek nawet o 30%. Plasma Lift znajduje również zastosowanie w redukcji zmarszczek w okolicy oczu, zmarszczek przyusznych, zmarszczek palacza, oraz zmarszczek na dekolcie. Urządzenie wyposażone jest w dwie mosiężne końcówki zabiegowe o różnej średnicy igły. Przy zakupie sprzętu nasza firma gwarantuje bezpłatną dostawę na terenie Polski oraz profesjonalne
  szkolenie z obsługi urządzenia.

  producent: PRONEXX
  dystrybutor: COSMED24 Jarosław Łukasik
  www.cosmed24.pl

  <a id="13"></a>

  Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej