TO METODA, DZIĘKI KTÓREJ BĘDZIESZ BARDZIEJ PRODUKTYWNA

SPA

Czy zdarza Ci się, że planując dzień lub tydzień,  przygotowujesz listę kilkunastu, a czasami kilkudziesięciu zdań do wykonania, a gdy mija termin okazuje się, że udało Ci się zrealizować jedynie kilka? Do tego te kilka okazuje się być wcale nie tak istotne z perspektywy rozwoju Twojego salonu/kliniki. Frustrujące, nieprawdaż?A co gdybyś poznała metodę na to, jak planować swoje zadania żeby je zrealizować? 

Zazwyczaj kojarzymy produktywność z tym, żeby wykonać jak najwięcej zadań z w jak najkrótszym czasie. Okazuje się, że to rozwiązanie niekoniecznie przynosi pożądane efekty. 

Oto jedna z technik, która przynosi największe efekty przy zastosowaniu niewielkich usprawnień. O  tym, w jaki sposób z niej korzystać mówi Piotr Nabielec, specjalista od produktywności, lepszego wykorzystania czasu.

Nagranie jest fragmentem szkolenia online  „JAK BYĆ BARDZIEJ PRODUKTYWNYM W ZARZĄDZANIU SALONEM”, zrealizowanego w ramach kursu online „ROZWÓJ KOMPETENCJI MANAGERA”. 

Więcej informacji o kursie: 

https://kursy.beinspiration.pl/

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej