SINAPSI 2.0 – FENOMEN 2021

SPA

Urządzenie SINAPSI bazujące na opatentowanej technologii N-FI w sposób bezbolesny, nieinwazyjny i natychmiastowy wprowadza do poziomu skóry właściwej medyczny preparat Fillerjalux. Preparat ten dzięki unikalnej kompozycji składników aktywnych, nanocząsteczkowym molekułom od pierwszych minut podania, widocznie wypełnia obszar poddany zabiegowi.

Urządzenie Sinapsi określane jest jako pierwszy na świecie laserowy iniektor. Określany jest tak dlatego, ponieważ jego działanie polega na nieinwazyjnym(bezigłowym) wprowadzeniu do skóry właściwej substancji aktywnych.

Wtłoczenie tych substancji jest możliwe dzięki połączeniu w urządzeniu Sinapsi dwóch technologii – lasera niskoenergetycznego o trzech długościach fali: 450nm, 650nm, 1064nm i RF pulsacyjnej. Zaś podawaną substancją aktywną jest medyczny preparat Fillerjalux. Preparat ten ma status leku, a jego unikalność polega na połączeniu kwasu hialuronowego, witaminy C i aktywnego tlenu.
Unikatowy koncept synergii urządzenia SINAPSI i preparatu Fillarjalux to idealna alternatywa dla tych, którzy obawiają się zabiegów iniekcyjnych. To zupełnie nowe spojrzenie na zabiegi medycyny estetycznej! Już po 15 minutach zabiegu widoczne są efekty wolumetrii twarzy, spłycenia zmarszczek o 76% oraz zagęszczenia i ujędrnienia skóry! Zabiegi bezbolesne, całoroczne oraz bez okresu rekonwalescencji!

Wypełniacze bez igły, czyli na czym polega metoda N-FI
Urządzenie Sinapsi działa w oparciu o metodę N-FI. Polega ona na transdermalnym dostarczaniu substancji aktywnych, cząsteczek przy
pomocy różnych technologii. Zabieg ten określa się często jako wprowadzanie wypełniacza bez użycia igły.
ZOBACZ VIDEO

W przypadku urządzenia Sinapsi technologią wykorzystywaną do wprowadzenia wypełniacza jest elektrotransfer. Jest to zjawisko elektrokinetyczne, polegające na ruchu cząstek fazy rozproszonej w nieruchomej fazie rozpraszającej — pod wpływem prądu elektrycznego. Elektrotransfer od lat wykorzystuje się w medycynie, ale też i biologii czy chemii — zwłaszcza w genetyce. W 2021 roku technologię elektrotransferu do kosmetologii wprowadziła firma Winform Medical. Jak to działa?

Poprzez przepływ prądu stałego w naturalny sposób w naskórku wytwarzają się tak zwane kanały hydrofilowe- czyli „autostrada”/portal przejścia dla substancji aktywnych zawartych w Filler Jalux. Połączenie takich czynników jak mała prędkość jonów, mocy elektrotransferu 260mW oraz ściśle określony czasu zabiegu (czas podawania preparatu) – wpływają na efekt finalny, jakim jest umieszczenie preparatu/leku/wypełniacza w naskórku. Jego stężenie wynosi od 5 do 30% całego leku/fillera użytego w zabiegu (zależne jest to głównie od wyjściowej kondycji skóry, dlatego też konieczne jest ok 3 zabiegów).

Naskórek traktowany jest jako magazyn preparatu. Jest on stopniowo wypłukiwany poprzez krwiobieg oraz rozprowadzany w organizmie- sieciowany w obszarze zabiegowym. Ta metoda podawania preparatu nie ma szybkiego działania, a opiera się na długofalowym uwalnianiu preparatu (do ok 7 dni po zabiegu) (prąd działający na tkanki podczas zabiegu zwiększa też ich wrażliwość).

OGLĄDAJ WIDEO 

Technologia Sinapsi
Urządzenie Sinapsi łączy w sobie dwie technologie – laser niskoenergetyczny o trzech długościach fali: 450nm, 650nm, 1064nm i RF pulsacyjny.

HYBRYDOWY LASER 450 NM – 650 NM – 1064 NM
Wiązka światła penetrując skórę i docierając do wnętrza komórki stymuluje zachodzące wewnątrz niej procesy.
Skuteczność naświetlania hybrydowym, trójfalowym laserem wykorzystanym w urządzeniu SINAPSI została potwierdzona w badaniach klinicznych. Naświetlania te są absolutnie nieinwazyjne, nie naruszają struktury komórek, jedynie stymulują i w naturalny sposób aktywują oraz intensyfikują zachodzące w niej procesy regeneracyjne.

Radiofrekwencja pulsacyjna
W urządzeniu SINAPSI 2.0 wykorzystujemy bardzo specyficzny rodzaj fali radiowej. Jest to fala radiowa emitowana pulsacyjnie, przy czym każdy puls jest rozłożony na mikro pulsy wprowadzając falę radiową wewnątrz tkanki w systemie frakcyjnym. Ta forma emisji RF nie powoduje efektu diatermii w tkance, a jedynie wytwarzanie optymalnej temperatury, jaka pozwala na aktywację metabolicznych zdolności komórkowych (udowodniono, że maksymalne podniesienie temperatury wewnątrz tkanki wynosiło 1 stopień). Zastosowanie RF pulsacyjnego z układem frakcyjnym ma na celu działanie antyage z równoczesnym zabezpieczeniem fillera (kwasu HA). Dzięki częstotliwości 480kHz – RF ma możliwość penetrowania aż do poziomu skóry właściwej. Częstotliwość i forma podania RF sprawiają, że błony stają się przepuszczalne i możliwa jest ingerencja w procesy metaboliczne.

FillerJALUXGel
Medyczny, opatentowany produkt Fillerjalux Gel to technologia, która pozwala na wypełnienie zmarszczek bez użycia igieł, jednocześnie aktywując biologiczny proces przeciwstarzeniowy. Preparat nakładamy na około 1 minutę na pożądane obszary. Dzięki innowacyjnej formule rezultaty uzyskujemy
po zaledwie 3-4 aplikacjach po 1 lub 2 tygodniach.

EFEKTY ZABIEGOWE 

Efekt wypłycenia zmarszczek po jednym zabiegu

Efekt redukcji zmarszczek po dwóch zabiegach.

Efekty wypłycenia zmarszczek po jednym zabiegu.

producent: Winform (Włochy)
dystrybutor: BiNatural

cena: 29 000 zł brutto (8% VAT)

www.binatural.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej