SCHWARZY

SPA

 

 

 

 

 

 

 producent: DEKA (Włochy)

dystrybutor: ITP S. A.

www.itpsa.pl

Schwarzy to nieinwazyjne urządzenie włoskiej firmy Deka, które wykorzystuje pole elektromagnetyczne do budowania mięśni i modelowania ciała. Autorska technologia FMS, czyli Focused Magnetic Stimulation (Skoncentrowana stymulacja magnetyczna) wyzwala intensywne skurcze w celu dogłębnej stymulacji mięśni działając bezpośrednio w głąb tkanki mięśniowej.  

Schwarzy wyposażone jest w dwie głowice o mocy każdej z nich 2,5 tesli.

Działa na poprawę napięcia mięśni brzucha, ud, pośladków i ramion. Działa również jako wspomaganie rehabilitacji pourazowej mięśni oraz wspomaganie treningów, wpływając na wzmocnienie elastyczności i objętości tkanki mięśniowej.

 

W zależności od naszej kondycji ciała i mięśni zaleca się wykonanie od 6-8 zabiegów, o częstotliwości 2 zabiegi w tygodniu. Zabieg jest wykonywany w ubraniu oraz trwa do 30 minut. Zaleca się co 3-6 miesięcy wykonywać przypominające sesje zabiegów dla podtrzymywania efektu. Urządzenie należy do typu urządzeń „bezkontaktowych”, co oznacza, że nie wymaga stałego nadzoru osoby wykonywującej zabieg.

Koszt urządzenia zależy od indywidualnych ustaleń handlowych oraz konfiguracji urządzenia. Zapewniamy naszym klientom pełne wsparcie podczas całego procesu prowadzącego do decyzji o zakupie, jak również na etapie posprzedażowym.

PREZENTACJA URZĄDZENIA

EFEKTY ZABIEGOWE 

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej