[PREMIERA VIDEO] NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY KARBOKSYTERAPII. JAKIE URZĄDZENIE WYBRAĆ?

SPA

Jakie rozwiązania technologiczne sprawia, że zabieg karboksyterapii jest bezbolesny. Co znacznie zwiększa bezpieczeństwo zabiegu, zwłaszcza przy zabiegach na okolicę oka? Co wspólnego ma kostka do gry z prędkością przepływu CO2? To tylko trzy z wielu innych pytań, na które odpowiadają specjaliści w nagraniu, które przygotowaliśmy.  

Karboksyterapia to technologia, która cieszy się ogromną popularnością w klinikach medycyny estetycznej i salonach beauty. Pewnie dlatego, że zabieg ten daje bardzo dobre efekty i ma szerokie zastosowanie na wiele problemów. Pewnie też ze względu na popularność tego rozwiązania oferta urządzeń do karboksyterapii jest ogromna. 

Właściciel salonu czy kliniki chcąc kupić takie urządzenie staje przed nie lada dylematem. Kilkadziesiąt urządzeń i wszystkie bezpieczne, dobrej jakości i dają dobre efekty, przynajmniej to można  wyczytać z ich reklamowych opisów. Do tego znaczna rozpiętość cenowa. 

Czym więc powinien się kierować inwestor kupując dobre urządzenie do karboksyterapii? Na jakie parametry powinien zwrócić uwagę. Na to pytanie staramy się odpowiedzieć w naszym video.

Premiera filmu “Najważniejsze parametry karboksyterapii. Jakie urządzenie wybrać już dziś (22.10. czwartek) o 20:00 na profilu BE Inspiration na Facebooku – https://www.facebook.com/BEINSPIRATIONpl

Tu możesz zobaczyć zwiastun filmu:  

Premiera dziś (22.10. czwartek) o 20:00 na profilu BE Inspiration na Facebooku https://www.facebook.com/BEINSPIRATIONpl

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej