MAGSHAPE

SPA

Magshape wykorzystuje technologię HI-EMT do redukcji tkanki tłuszczowej i wzmocnienia mięśni. Aparat emituje fale energii elektromagnetycznej, które przenikają przez tkankę tłuszczową i docierają do mięśni. Fala penetruje na głębokość 7 cm oraz 5 cm w zależności od doboru głowicy. Elektromagnetyczna stymulacja intensywnie pobudza mięśnie do pracy wywołując ich ciągłe skurcze. 30 minutowy zabieg odpowiada nawet kilku godzinom ćwiczeń, gdyż mięśnie są pobudzane do wykonania 49500 skurczów, co jest nieosiągalne w przypadku tradycyjnych ćwiczeń. Zabiegi zapewniają spektakularne efekty; modelują sylwetkę, wzmacniają mięśnie, wyszczuplają i poprawiają jędrność.

Aparat posiada 3 programy: profesjonalny, sportowy i delikatny oraz głowice o intensywności fali elektromagnetycznej 7 Tesli.

Parametry zabiegu dobierane są do poziomu tkanki tłuszczowej zgodnie z protokołem zabiegowym. Sterowanie urządzeniem odbywa się poprzez ekran dotykowy.

producent: Bejing Tech (Chiny)
dystrybutor: Abacosun
cena netto: 33 333 PLN
VAT: 23%
www.abacosun.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej