SPA

LIGHT SPEED PLATINUM PLATFORM

długość fali lasera: 1064 nm
typ lasera: Nd:Yag
rodzaj pracy lasera: impulsowy 
moc lasera (W): 500
gęstość energii przy plamce o średnicy min. 5 mm: 2000 mJ

zakres długości impulsu: nanosekundy
czujnik temperatury w celu zwiększenia bezpieczeństwa zabiegu: nie 
certyfikat medyczny: tak 

zakres zabiegów odmładzających: peeling węglowy, usuwanie naskórkowych oraz skórnych zmian pigmentowych, usuwanie piegów, redukcja rumienia, leczenie trądziku młodzieńczego, fotoodmładzanie,

inne zabiegi: usuwanie makijażu permanentnego, usuwanie tatuażu, usuwanie owłosienia usuwanie przebarwień, 

producent: TOP TECHNOLOGY (Polska)

dystrybutor: Image Group 

cena netto: 69 351 PLN

VAT: 8%

OPIS URZĄDZENIA

Light Speed Platinum Platform to certyfikowana medycznie nowoczesna platforma łącząca laser Nd:Yag Q switch oraz E-light i laser diodowy w jednym. Jest to wszechstronne urządzenie łączące najlepsze technologie laserowe.

Laser Nd:Yag to trzy rodzaje filtrów zabiegowych o długości 1320nm, 1064 nm oraz 532nm. To poziom energii zabiegowej do 2000 mJ/cm2 oraz żywotność głowicy na poziomie 500 000 impulsów. E-light to energia zabiegowa na poziomie 70J/cm2 i 7 filtrów zabiegowych co pozwala na bardzo szerokie wykorzystanie tej technologii między innymi w usuwaniu przebarwień, redukcji rumienia oraz trądziku młodzieńczego.

Z kolei laser diodowy w technologii 3D z trybem bezbolesnej ciągłej depilacji zapewnia skuteczne usuwanie owłosienia bez nieprzyjemnych odczuć po stronie pacjenta.

Wszystkie głowice zabiegowe pod kontrolą wydajnego układu chłodzenia. woda/powietrze.

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej