LEKCJA 7. W jaki sposób klient może Ci pomóc w wyborze odpowiedniego urządzenia do Twojego salonu.

SPA

Jak rozpoznać jaką technologię (jakie urządzenie) powinnam kupić? Jak sprawdzić czy dane urządzenie będzie na siebie zarabiało? Czym się kierować wybierając nowe urządzenie do gabinetu? Okazuje się, że w wyborze odpowiedniej technologii mogą Ci pomóc Twoi klienci.  

“Słuchaj swoich klientów.” “Pytaj ich jakie mają potrzeby.”  Pewnie wielokrotnie słyszeliście takie “mądre”, “okrągłe”  porady, z którymi nie wiadomo co zrobić. 

Bo jak zapytać klienta jakiego urządzenia potrzebuje, kiedy on się na tym nie zna. W ten sposób nie otrzymasz od niego pomocy, o jaką Ci chodzi.

Podpowiedzi należy szukać między wierszami. Trzeba być uważnym przede wszystkim na to, kiedy klient mówi o swoich potrzebach i efektach jakie chciałby osiągnąć. To na tej podstawie możesz oprzeć swoje poszukiwania odpowiedniej technologii, odpowiedniego urządzenia. Ale to dopiero pierwszy krok. Co dalej?    

O tym, w jaki sposób to zrobić mówi  Magdalena Ziemba, właścicielka Kliniki Epi Laser.

Powyższe nagranie jest fragmentem szkolenia online  „Jak mądrze rozwijać swój biznes. Kiedy i jak inwestować w nowe produkty i technologie”.  Szkolenie zrealizowane zostało w ramach prowadzonego przez BE Inspiration kursu online „RENTOWNOŚĆ I FINANSE w salonie beauty”.

To była ostatnia, siódma lekcja minikursu. Ale to nie oznacza, że już kończymy.

Jak Ci się podobały lekcje? Uważasz je za praktyczne i pomocne dla rozwoju Twojego biznesu? A co byś powiedziała na dużo, dużo, dużo  więcej takich eksperckich materiałów plus narzędzia do pobrania? 

Mamy jednorazową SUPER PROPOZYCJĘ Ciebie, jako absolwentki minikursu “7 eksperckich porad…”.


Na czym polega SUPER PROPOZYCJA?

Kupując kurs RENTOWNOŚĆ I FINANSE W SALONIE BEAUTY (fragmenty lekcji z  tego kursu oglądałeś przez ostatnie 7 dni:)) otrzymasz GRATIS kurs online “ZARZĄDZANIE PRACOWNIKAMI”. 

Tak więc w cenie jednego kursu online – 97 zł, otrzymujesz dwa kursy. 


Zanim podejmiesz decyzję sprawdź program obu kursów 

https://kursy.beinspiration.pl/kurs/rentownosc/ 

https://kursy.beinspiration.pl/kurs/zarzadzanie-pracownikami/


KLIKNIJ PONIŻEJ, ABY KUPIĆ DWA KURSY W CENIE JEDNEGO 

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej