Inspirujące Spa 2014

SPA

charlotta825Redakcja Spa Inspirations postanowiła w tym roku uhonorować obiekty spa, które wyróżniają się w Polsce oryginalną ofertą i filozofią. Nagroda Inspirujące Spa 2014 to znak, że na rodzimym rynku nie brakuje wyjątkowych miejsc, które mogą stać się natchnieniem do rozwoju dla innych obiektów spa.

arlamow600Znak Inspirującego Spa przyznawany jest po raz pierwszy, jednak z pewnością nie ostatni. Każdego roku widać, jak rynek spa staje się coraz ciekawszy, bardziej atrakcyjny i kolorowy. Managerowie obiektów pretendujących do miana najlepszych w kraju dobrze rozumieją potrzebę oryginalnej specjalizacji i wyróżnienia się. Niemal co miesiąc powstają nowe obiekty, rynek staje się więc coraz bardziej konkurencyjny, co wymusza na właścicielach podnoszenie standardów i jakości usług. Znak Inspirującego Spa przyznawany będzie co roku kilku obiektom, które zrozumiały potrzeby dzisiejszego klienta i potrafiły zaproponować inspirującą koncepcję, zasługującą na wyróżnienie.

logo poziom600W tym roku redakcja Spa Inspirations postanowiła wyróżnić 4 obiekty. Nagrodę otrzymali:

  • Dolina Charlotty Resort & Spa za unikalną realizację spa w koncepcji balijskiej www.dolinacharlotty.pl
  • Hotel Arłamów za kompleksową realizację filozofii nowoczesnego hotelu spa  www.arlamow.pl
  • Pro-Vita Wellness Hotel za prekursorską realizację filozofii wellness www.hotelprovita.pl
  • Day Spa Regeneracja  za spójną i konsekwentną realizację idei day spa www.regeneracja-spa.pl

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 29 maja na wieczornej gali w hotelu Courtyard by Mariott. Wszystkim serdecznie gratulujemy – jesteście inspiracją dla rynku spa!

 regeneracja825

www.beautyinspiration.pl

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej