SPA

SIRIUS

typ lasera: LASER PIKOSEKUNDOWY

moc lasera (W): 2 000 W

czas trwania impulsu: 300 ps
długość fali (nm): 1064nm/532nm/650nm
zakres energii impulsu (j/cm2): 1064 – 1300532 – 200

zastosowanie (jakie kolory pigmentu usuwa): usuwa wszystkie kolory tatuaży

inne zastosowania: leczenie różnego rodzaju zmian pigmentacyjnych, zabiegi odmładzające

zakres średnicy plamki zabiegowej: 2-10 mm
częstotliwość impulsu (Hz):  1-10

ramie zabiegowe: wieloprzegubowe

głowice zabiegowe: –

certyfikat medyczny: TAK

inne certyfikaty: CE , FDA, ISO 13485, TUV

 

producent: Zeitalter Laser Technology (Niemcy)

dystrybutor: FizjoMed Beauty

cena netto: 111 111 zł

VAT: 8%

www.fizjomedbeauty.pl 

OPIS URZĄDZENIA

SIRIUS  jest przedstawicielem najnowszych laserów ND YAG Pikosekundowych, które nie opierają się wyłącznie na działaniu wysokiej temperatury w celu spalenia lub stopienia niechcianego barwnika lub melaniny. Zamiast gromadzić ciepło, Sirius  dostarcza energię tak szybko, że drobne cząsteczki tworzące pigment lub barwniki tatuażu wibrują i rozbijają się bez spalania otaczających tkanek. Mniej ciepła oznacza mniejsze uszkodzenie tkanki i dyskomfort.

 

Sirius to nowoczesny laser pikosekundowy, który jest stworzony dla najbardziej wymagających zabiegów, gdzie liczy się duża moc, skuteczność i komfort klienta.

Laser picosekundowy Sirius to zaawansowane technologicznie urządzenie medyczne, które bardzo mocno różni się od wielu starszej generacji laserów wykorzystujących głowicę nanosekundową.

 

Laser pikosekundowy to przede wszystkim profesjonalne urządzenie medyczne wykorzystujące impuls o długości liczonej w pikosekundach, dzięki czemu ta sama wartość energii dostarczana jest w zdecydowanie krótszym czasie, co przekłada się na większą skuteczność i mniejszą bolesność zabiegów.

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej