SPA

Medical Honey Combo

typ lasera: Nd Yag Q-switch nanosekundowy
moc lasera (W):  300 W
czas trwania impulsu: –
długość fali (nm): 1064 nm, 1320 nm, 755 nm, 532 nm
zakres energii impulsu (j/cm2): 400 – 1 800

zastosowanie (jakie kolory pigmentu usuwa): usuwa wszystkie kolory tatuaży

inne zastosowania: peeling węglowy, usuwanie włókniaków i pieprzyków, zabieg na przebarwienia, usuwanie grzybicy paznokci, usuwanie pojedynczych czarnych włosów, zamykanie naczynek, resurfacing, frakcjonowanie.

zakres średnicy plamki zabiegowej:  4
częstotliwość impulsu (Hz):  1- 10 (regulowana)

ramie zabiegowe:

głowice zabiegowe: – 

certyfikat medyczny:  tak 

inne certyfikaty: CE , KFDA, FDA, ISO 13485, TFDA, SFDA, KOVA, INNOBIZ

producent: Zeone (Korea)

dystrybutor: FizjoMed Beauty  

cena netto: 40 740 zł

VAT: 8%

OPIS URZĄDZENIA

Długość fali lasera yag 532/1064 może penetrować skórę ludzkiego ciała zgodnie z teorią i praktyką „selektywnego rozkładu laserowego”. Urządzenie wykorzystuje falę laserową do rozbijania chromoforety na kawałki, które mogą być naturalnie wchłaniane przez organizm.
Długość fali 1064nm rozbija i usuwa czarne i niebieskie pigmenty, podczas gdy długość fali 532nm rozbija i usuwa czerwone, różowe, fioletowe i brązowe pigmenty tatuażu lub innych pigmentów bez uszkadzania normalnej tkanki.
Urządzenie zawiera podwójny laser kryształowy dodany do wnęki lasera rezonansowego, dzięki czemu laser ma podwójną energię, a energia o wysokiej intensywności może skutecznie usunąć pigment z komórki.

CZYTAJ TAKŻE:

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej