EMSON

SPA

Emson – to innowacyjna technologia w odchudzaniu i modelowaniu ciała. To urządzenie, które spala tłuszcz i buduje mięśnie. Dzieje się to bez żadnego wysiłku włożonego przez Klienta! System doskonale uzupełnia urządzenia high-tech do zabiegów na ciało.

EMSON to najnowsza technologia przeznaczona do zabiegów na ciało. Urządzenie wykorzystuje system TMF ( Therapeutically Magnetic Field ) pozwalający na wywołanie ok 20.000 supramaksymalnych skurczów mięśni w zaledwie 30 minut podczas jednej sesji zabiegowej. Urządzenie posiada 2 aplikatory, które przykłada się w odpowiednio w okolicy brzucha, pośladków, rąk, ud, łydek a następnie przypina specjalnymi pasami. Dostarczana przez nie energia wywołuje drgania, delikatne mrowienie oraz skurcze mięśni.

EMSON dzięki technologii 10 T ( 10 Tesla ) posiada najwyższą intensywność fali magnetycznej z urządzeń proponowanych na Światowym rynku. Obie głowice pracując jednocześnie możemy dopasować do odpowiednich obszarów zabiegowych.

www.emson.pl

producent: Reyouth (Chiny)
dystrybutor: IFA PRO
cena netto: 56 100
VAT: 23%
www.emson.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej