SPA

Soprano Titanium to przełomowa platforma do epilacji marki Alma Lasers.

Łączy w sobie maksymalną funkcjonalność z komfortem zabiegu.

Nowa głowica TRIO posiada dużą powierzchnię spotu zabiegowego wynoszącą aż 4 cm2. Zabiegi są przez to bardzo szybkie, ponieważ możemy pracować na obszarze nawet do 600 cm2.

Dzięki aż trzem długościom fal (Alexandryt 755 nm, Speed 810 nm oraz ND:YAG 1064 nm) podczas zabiegu uszkadzane są struktury włosa na różnych głębokościach, a sama epilacja jest bardzo precyzyjna i doskonale sprawdza się na fototypach skóry I-VI oraz skórze opalonej.

Soprano Titanium posiada również dwa wejścia pozwalające podłączyć jednocześnie dwa aplikatory. To sprawia, że podczas zabiegu nie trzeba już lawirować i przełączać głowic, tym Pacjent spędza mniej czasu w gabinecie, a osoba przeprowadzająca zabieg ma większy komfort i elastyczność w użyciu głowic.

Technologia Soprano Titanium  otrzymała niezwykłe wyróżnienie w wyjątkowym konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych – Perła dermatologii estetycznej 2020, co potwierdza, że dostarczamy na rynek polski najwyższej jakości bezpieczne i skuteczne technologie i produkty.

Koszt urządzenia zależy od indywidualnych ustaleń handlowych oraz konfiguracji urządzenia. 

/

producent: ALMA LASERS/ Izrael
dystrybutor: ITP S.A.
www.itpspa.pl

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej