SPA

Thunder MT od włoskiego producenta DEKA to laser z technologią łączoną, wykorzystujący aż dwie długości fali: aleksandrytową (755) oraz neodymowo-yagową (1064 nm).

Jest to nowy standard wśród zabiegów Mixed Technology, pozwala na wykorzystanie obydwu fal oddzielnie, razem lub stosowanie ich jedna po drugiej. Unikalny, super eliptyczny kształt plamki lasera równomiernie pokrywa większe powierzchnie i tym samym sprawia, że zabieg jest bardzo szybki i komfortowy dla Pacjenta.

Dzięki wykorzystanej technologii Thunder MT z sukcesem usuwa owłosienie, łagodne zmiany skórne i barwnikowe, zmiany naczyniowe oraz odmładza skórę twarzy i leczy blizny.

Technologia Thunder MT otrzymała niezwykłe wyróżnienie w wyjątkowym konkursie organizowanym przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych – Perła dermatologii estetycznej 2020, co potwierdza, że dostarczamy na rynek polski najwyższej jakości bezpieczne i skuteczne technologie i produkty.

/

producent: DEKA, Włochy

dystrybutor: ITP S.A.

https://itpsa.pl/

Musisz wiedzieć, że mamy ciasteczka i możemy ich użyć tylko do tego, byś był bardziej zadowolony z naszych treści. ok więcej